Włosy wychodzą jej garściami. Śliczna gwiazda "Na dobre i na złe" zmaga się z przykrą chorobą

Włosy wychodzą jej garściami. Śliczna gwiazda "Na dobre i na złe" zmaga się z przykrą chorobą Źródło: Facebook/Na dobre i na złe

Dieta, poza utrzymaniem szczupłej sylwetki, czasem związana jest również ze sprawami zdrowotnymi. Śliczna gwiazda "Na dobre i na złe" zmaga się z przykrą chorobą, która sprawia, że musi bardzo uważać na to, co je. Ma poważne problemy, a włosy wypadają jej garściami.

Dieta powinna być dobierana indywidualnie. Każdy człowiek jest inny, a także ma inny cel stosowania obostrzeń pokarmowych. Aktorka "Na dobre i na złe" musi bardzo uważać na to, co je, bowiem jest to ściśle związane z chorobą, która powoduje intensywne wypadanie włosów. 

Dieta aktorki podyktowana uwarunkowaniami zdrowotnymi

Dieta Anny Karczmarczyk podyktowana jest problemami z tarczycą, z którymi celebrytka zmaga się już od jakiegoś czasu. Po jej zdiagnozowaniu musiała diametralnie zmienić swój sposób odżywiania i zrezygnować z przyjmowania niektórych, popularnych produktów. 

Gwiazda "Na dobre i na złe" musiała szybko zweryfikować swój styl życia i dostosować się do zaleceń lekarzy. W innym przypadku czuje się bardzo źle, a włosy wychodzą jej garściami. Z pewnością jest to dla niej spore obciążenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przykra choroba celebrytki 

Anna Karczmarczyk, którą widzowie znają z występów w hicie TVP "Na dobre i na złe", w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoich dolegliwościach. Wyjawiła kulisy związane z początkiem swojej choroby, a także podzieliła się trudnościami związanymi z leczeniem. 

Okazuje się, że gwiazda cierpi na chorobę tarczycy, która swojego czasu znacznie utrudniała jej funkcjonowanie. W odważny sposób wyznała, co pomogło jej wrócić do formy i zatrzymało większość przykrych objawów. 

- Gdy zaczynałam chorować, nie miałam na nic siły. Nie chciało mi się wstać z łóżka, włosy wychodziły mi garściami. Musiałam nauczyć się żyć z tą chorobą. Ciągle jestem na diecie, choć wolę myśleć i mówić o tym w kategoriach właściwego odżywiania się - wyznała Anna Karczmarczyk. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej przez resztę życia będzie musiała stosować się do tych zasad narzuconych jej przez lekarzy. Musiała wyeliminować dużą część popularnych produktów używanych przez nią wcześnie podczas codziennego gotowania. Przestała jeść gluten, ograniczyła także mięso i jajka. Poza właściwym sposobem odżywiania się, celebrytka przyznaje, że w leczeniu pomaga również aktywność fizyczna. 

 

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIECI
  2. Agata Duda rozpłacze się, kiedy to usłyszy. Słynna polityk ujawniła wszystkie grzechy Pierwszej Damy
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu