Włączając do diety 2 popularne produkty usunęła aż 9 kg zalegających w organizmie nieczystości. Zmiana powala

Włączając do diety 2 popularne produkty usunęła aż 9 kg zalegających w organizmie nieczystości. Zmiana powala Źródło: Flickr/Marco Verch

Zdrowa dieta to podstawa zdrowego trybu życia. Jeśli jednak przez długi czas spożywaliśmy szkodliwe fast foody, nasz organizm będzie wymagał oczyszczenia. Pomoże nam w tym jeden sekretny składnik.

Dieta na oczyszczenie układu pokarmowego uchroni nas przed wieloma groźnymi chorobami. Jak podaje ekspertka, która założyła fundację Body Ecology, stan naszego zdrowia jest związany ze stanem układu pokarmowego. Swoją teorię wysnuła na podstawie twierdzenia, że praca wielu naszych narządów zależy od okrężnicy.

Do tego prowadzi niezdrowa dieta. W żołądku może się zgromadzić nawet 9 kilo niestrawionego jedzenia

Do okrężnicy trafia woda i strawiony pokarm. To właśnie w tej części jelita dochodzi do oddzielenia cennych dla organizmu wartości odżywczych od odpadów, które później wydalamy. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, część toksyn może zostać w okrężnicy, przez co będziemy mniej odporni na choroby. Grozi nam osłabienie układu immunologicznego, gazy, infekcje miejsc intymnych, zaparcia, biegunka, ból stawów, bóle mięśni, wysypka, rozdrażnienie, czy nawet wahania nastroju i depresja.W zdrowym organizmie trawienie trwa od 22 do 44 godzin. W wypadku braku potrzebnych substancji odżywczych proces ten może się przedłużyć nawet do 70 godzin. Gdy zgromadzi się zbyt wiele toksyn, mogą one ważyć łącznie nawet 9 kilogramów, co odczujemy w postaci silnego bólu i zaparć. Można jednak zapewnić organizmowi kompleksowe oczyszczenie dzięki tym dwóm naturalnym substancjom.

Dwa naturalne preparaty, które przygotujemy samemu. Oczyszczą nasz organizm

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwszym jest mikstura na bazie syropu klonowego. Musimy przygotować składniki takie jak cytryna, 340 mililitrów wody, pół łyżeczki pieprzu cayenne i przede wszystkim dwie łyżki stołowe syropu klonowego. W przyrządzeniu nie ma zbyt wielkiej filozofii, wystarczy wszystko dobrze wymieszać i spożywać cztery razy dziennie małe porcje.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Drugi preparat składa się z olejków eterycznych. Musimy przygotować 10 kropel cytrynowego i tyle samo pieprzowego olejku eterycznego. Do tego 340 mililitrów wody i jedną cytrynę. Ponownie mieszamy wszystkie składniki, ale trochę inaczej wygląda dawkowanie: pijemy jedynie trzy małe porcje dziennie. Taką kurację stosujemy przez dwa tygodnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną jedynie WYBRANI. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

Źródło: Wiemy To

Następny artykuł