Nadzwyczaj otyła 24-latka przeszła prosty zabieg. Po roku lekarz nie mógł jej rozpoznać

Nadzwyczaj otyła 24-latka przeszła prosty zabieg. Po roku lekarz nie mógł jej rozpoznać Źródło: twitter.com/thebodyoptimist

Dieta pomogła jej wrócić do normalnego funkcjonowania. Pomógł jej też drobny zabieg. Lekarz nie mógł uwierzyć w tak spektakularne efekty. Kobieta zmieniła się nie do poznania.

Dieta nie była jej mocną stroną, ale potem stała się sprzymierzeńcem w walce o samą siebie oraz o swoje zdrowie. Efekty są powalające, a przemiana trwa cały czas.

Jej dieta od początku była zabójcza

Choć to może wydawać się nieprawdopodobne, t a kobita w wieku 24 lat ważyła 300 kilogramów. Kiedy Amber Rachdi z Troutdale w stanie Oregon zorientowała się, że musi coś zrobić ze swoją wagą, było już zdecydowanie za późno na pomniejsze środki. Domyślała się, ze może czekać ją operacja, ale wciąż zajadała zmartwienia i strach. W końcu nie mogła normalnie się poruszać i wymagała pomocy przy najprostszych czynnościach.

Jeśli już ruszała się z domu, to tylko na zakupy - po jedzenie. W końcu przestała decydować się na wychodzenie, gdy jej ciało w miejscu fałdek zamieniało się w jedną wielką sączącą ranę. Miała dość, płakała, obwiniała się, dlatego zgłosiła się do programu "Moje życie z nadwagą", gdzie dietetyk miał jej pomóc osiągnąć zdrową wagę.

Operacja żołądka i dieta uratowały jej życie

Amber jednak nie mogła zapanować nad apetytem i nadal jadła 5 ogromnych posiłków dziennie. Podjęła kolejną ważną decyzję, tym razem pomniejszenia żołądka. Z rozmiaru piłki futbolowej zmniejszył się do rozmiaru piłki tenisowej. Zanim do tego doszło, musiała zrzucić 10 kilogramów, aby pokazać lekarzowi, że jest zmotywowana do utraty wagi i do zabiegu. Przez 3 miesiące zrzuciła 8 kilogramów. Wtedy zdecydowano się przeprowadzić zabieg.

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Otyłość Amber powoli zaczęła się zmniejszać. Już 7 miesięcy po operacji była lżejsza o 40 kilogramów. Mogła w końcu pozwolić sobie na uprawianie sportu. Niedługo potem zrzuciła kolejne 25 kilogramów. Jej życie zmieniło się diametralnie - nie bała się wychodzić do ludzi, myślała nawet nad powrotem do życia zawodowego, a jej relacja z partnerem polepszyła się. Lekarz, który przeprowadzał zabieg zmotywował ją jeszcze tym, że jeśli osiągnie wagę 120 kilogramów, to wytnie jej cały nadmiar obwisłej skóry. Wszystko jest na dobrej drodze.

Fot. instagram.com/amberrachdi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominika Gwit pokazała, kto tu rządzi! Aktorka przeszła samą siebie. Takiej jej jeszcze nie widzieliście
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Media nie miały o tym pojęcia, Piotr Fronczewski miał kolejny atak serca. Niepokojące doniesienia o gwiazdorze seriali Polsatu
  5. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  6. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  7. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  8. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: Polubione

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News