Ta wiadomość załamie miliony fanów. Uwielbiany serial TVN zniknie z telewizji

Ta wiadomość załamie miliony fanów. Uwielbiany serial TVN zniknie z telewizji Źródło: youtube.com/tvn

Diagnoza zniknie z TVN. Uwielbiany serial kryminalny skończy swoje zdjęcia, a czwarty sezon będzie ostatnim, który obejrzymy na ekranach telewizorów. Powód takiej decyzji telewizji załamie wielu oddanych fanów produkcji.

Diagnoza to bez wątpienia jeden z największych hitów w historii telewizji TVN. Opowieść o lekarzach, która cieszyła się wielkim uznaniem, zakończyła oficjalnie swoją produkcję. Co sprawiło, że serial, który miał dużą widownię i ilość fanów, zakończył swoje istnienie? Odpowiedź na to pytanie jest niejednoznaczna.

Diagnoza znika z ekranów. Smutek fanów po utracie kultowej serii

Osobą, która jako pierwsza poinformowała o zakończeniu produkcji serialu jest Maja Ostaszewska, która była prawdziwą ikoną tytułu i pojawiała się w nim od pierwszego sezonu. Artystka w mediach społecznościowych zawiadomiła fanów, że dzień 30 kwietnia był ostatnim dniem na planie "Diagnozy", a czwarty sezon będzie ostatnim, jaki oglądają na ekranach telewizyjnych.

- No i nadszedł mój ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena z Adamem w Diagnoza TVN. [...] To była piękna przygoda! Wspaniały czas. Ekipa wyjątkowych, serdecznych, fajnych ludzi, którym zależy. Dorota Kośmicka DGA Studio Matko tego projektu, dziękuję, że go wymyśliłaś! Że wymyśliłaś tę wspaniałą konfigurację ludzką! Że mnie zaprosiłaś do tego spotkania! Dorota Williams dziękuję za wizerunek Anny! Za ten czas! Dziękuję Edwardowi Miszczakowi i stacji TVN za zaufanie - napisała artystka na Facebooku, a jej słowa zostały potwierdzone przez pracowników telewizji.

- Zgodnie z założeniami produkcyjnymi, czwarty sezon będzie kończył serię - informuje Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN Discovery Polska.

Czemu serial znika z anteny?

Potencjalne powody, dla których "Diagnoza" przestanie być kręcona są co najmniej dwa. Z jednej strony, pracownicy TVN zaznaczają, że seria miała mieć w założeniu cztery sezony, a z drugiej, słupki oglądalności pokazują, że widzowie przestali okazywać tak duże zainteresowanie, jak w przypadku poprzednich odsłon.

Według badań rynkowych, czwarty sezon serialu "Diagnoza" oglądany jest zaledwie przez 1,5 miliona osób, co jest słabym rezultatem, zważając na fakt, że jeszcze rok temu trzecia odsłona serii cieszyła się zainteresowaniem miliona osób więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji
  6. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News