Mąż umierał na oczach żony. Tuż przed śmiercią zaśpiewała mu ukochaną piosenkę

Mąż umierał na oczach żony. Tuż przed śmiercią zaśpiewała mu ukochaną piosenkę Źródło: screen youtube.com

Diagnoza postawiona przez lekarza w niektórych przypadkach potrafi dosłownie zniszczyć czyjeś życie. Osobom, które dowiedziały się, że cierpią na śmiertelną chorobę, ciężko wrócić do normalności i znaleźć w sobie siłę do walki. Historia tego małżeństwa poruszyła już tysiące osób. Ciężko nie uronić przy niej łzy.

Diagnoza, którą usłyszał wstrząsnęła nim dogłębnie. Po sieci krąży dziś nagranie, które przedstawia mężczyznę umierającego na oczach żony. Tuż przed śmiercią ukochana zaśpiewała mu jego ulubioną piosenkę. Niestety, niedługo po tym nagraniu, mężczyzna zmarł. Film, który dosłownie rozrywa serce, w bardzo krótkim czasie zdobył ogromną popularność.

Diagnoza postawiona przez lekarza wywróciła ich życie do góry nogami

Życie ze świadomością nadchodzącego rychło końca nie jest łatwe zarówno dla chorego, jak i jego rodziny. W tym przypadku mówimy o historii 33-letniego Tony’ego Gibsona, który wiódł szczęśliwe życie wraz ze swoją żoną oraz trójką dzieci. Widząc go na co dzień, można było powiedzieć, że mężczyzna miał w życiu wszystko. Jednak zostało mu to brutalnie odebrane przez chorobę, która jeszcze kilka lat temu wstrząsnęła również Polską. U Tonny'ego zdiagnozowano chorobę Creutzfeldta-Jakoba, zwaną potocznie chorobą szalonych krów. Człowiek może się nią zarazić poprzez zjedzenie zakażonego mięsa oraz innych produktów pochodzących od chorego zwierzęcia. W przypadku Tony'ego nikt nie przypuszczał, że zwykły posiłek doprowadzi do potwornej tragedii. Mężczyzna zmagał się z chorobą, która powoli wyniszczała jego organizm od 2011 roku. Tony ostatecznie przegrał tę walkę i zmarł 30 stycznia tego roku. Oczywiście jego ukochana żona do samego końca wspierała go, robiąc wszystko, aby chociaż trochę ulżyć w jego cierpieniach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety małżeństwo było bezradne wobec nieuniknionego końca. W wielu filmach, czy bajkach właśnie w takim momencie zdarza się cud, który zmienia wszystko. Niestety nie jest to scenariusz filmowy, jednak ostatnie pożegnanie małżonków zostało uwiecznione na nagraniu, który rozrywa serce. Widzimy na nim Tony'ego, który jest już potwornie wyniszczony oraz jego żonę, która śpiewa mu ulubioną piosenkę "Amazing Grace". Niestety było to ich ostatnie pożegnanie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda UJAWNIŁA rodzinny sekret. Jej przeciwnikom oczy wyjdą z orbit!
  2. Ukochany gwiazdy TVN zmarł NAGLE! Opłakiwała go prawie 2 LATA!
  3. Nazwał Pawłowicz „zwierzęciem”. Natychmiastowa reakcja Ziobry
  4. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  5. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Popularne Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News