Nie żyje uwielbiana bohaterka serialu "Diagnoza". Została brutalnie zamordowana, fani produkcji są w szoku

Nie żyje uwielbiana bohaterka serialu "Diagnoza". Została brutalnie zamordowana, fani produkcji są w szoku Źródło: TVN

"Diagnoza" w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną liczbę fanów, których urzekła jego reżyseria i nagłe zwroty akcji. Już w najbliższym odcinku widzowie po raz kolejny przeżyją szok. W serialu dojdzie do niespodziewanej śmierci jednej z najważniejszych aktorek, a sposobu w jaki to się stanie chyba nikt nie mógł przewidzieć.

"Diagnoza" to serial, który w ciągu niemal dwóch lat od wyemitowania pierwszego odcinka stał się jednym z najchętniej oglądanych w Polsce. Ta produkcja TVN każdorazowo przyciąga przed ekrany wielu widzów, którym bardzo przypadła nie tylko forma i fabuła, ale także nagłe, niespodziewane zwroty akcji.

Jednego z takich zwrotów fani będą mogli doświadczyć już w najbliższym odcinku, gdy w serialu dojdzie do dramatycznych wydarzeń. W ich wyniku tragiczną śmierć poniesie jedna z najważniejszych postaci, która wzbudza bardzo silne - choć niekoniecznie pozytywne - emocje wśród większości widzów. Ci, którzy usłyszeli o planach scenarzystów już teraz zgłaszają, że utrata bohaterki zmieni wszystko.

"Diagnoza" zaskoczy widzów. Niespodziewana śmierć ważnej postaci

Osobą, która bez wątpienia wywołuje najbardziej żywe, choć w większości negatywne emocje jest Bogna, grana przez Danutę Stenkę. Nie da się ukryć, że jej postać jest niezwykle ważna dla serialu, a także dodaje mu specyficznego klimatu. Oportunistyczna manipulantka odnosi wiele sukcesów, a jej życie nie jest tym, czym wydaje się być dla jej bliskich.

To właśnie ona już wkrótce zostanie odnaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Wokół będą widoczne plamy krwi. To prawdziwy szok dla tych, którzy dowiedzą się o tym po raz pierwszy. Prokuratura rozpocznie śledztwo, w trakcie którego na jaw wyjdą niespodziewane fakty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pytanie o to, kto zabił Bognę Mróz bardzo szybko doprowadzi do Artmana (postać odgrywana przez Adama Woronowicza). Jednak wbrew pozorom nie będzie on jedynym podejrzanym. Akcja odcinka przeniesie się daleko poza teren szpitala.

Czy to naprawdę możliwe, by Artman dokonał takiego czynu? Bogna podczas trwania serialu zdążyła narobić sobie wielu wrogów poprzez liczne manipulacje i szantaże. Policja będzie miała niemały kłopot ze znalezieniem sprawcy. Krwawa masakra musi być dziełem kogoś z jej najbliższego otoczenia. Jednak odpowiedź na pytanie "kogo?" widzowie będą mogli poznać dopiero oglądając kolejny odcinek. Już teraz internauci zgłaszają, że trudno będzie im odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez sztandarowego charaktery w tytule.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News