Oficjalnie: Piłkarz reprezentacji Polski z koronawirusem

Oficjalnie: Piłkarz reprezentacji Polski z koronawirusem

Diagnoza przekazała prawdę na temat stanu zdrowia polskiego piłkarza. Młody reprezentant Polski podzielił się w sieci wyznaniem, że nie ominął go groźny wirus.

Diagnoza, którą usłyszał, nie pozostawiła żadnych złudzeń. Reprezentant polskiej kadry w piłce nożnej jest zarażony koronawirusem. W mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie młodego piłkarza. 

Koronawirus na świecie. Diagnoza wśród piłkarzy

Wszelkie sportowe wydarzenia na świecie zostały odwołane w związku z szybko rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Kluby sportowe zrezygnowały także z treningów podczas których mogłoby dojść do zarażenia się piłkarzy. Świat sportu musi się przygotować na przerwę w rozgrywkach i piłka nożna jest jednym z przykładów. 

Sampdoria to jeden z klubów, w których podniesiony został alarm w związku z koronawirusem. Wszystko zaczęło się, kiedy u Manolo Giabbiadiniego stwierdzono zarażenie COVID-19. Wszyscy piłkarze z klubu zostali poddani kwarantannie i przebadani. Niestety, wśród osób, które zostały zarażona znalazł się jeden z polskich piłkarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diagnoza polskiego piłkarza. Potwierdzony koronawirus

Bartosz Bereszyński podzielił się z fanami na Instagramie wiadomością, że usłyszał przerażającą wiadomość. Diagnoza była jednoznaczna, został wykryty u niego koronawirusa. Młody piłkarz przekazał, że czuje się dobrze. Fani natychmiast zaczęli dodawać mu otuchy w komentarzach pod postem.

- Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu - napisał w mediach społecznościowych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Unia Europejska podjęła decyzję ws. walki z koronawirusem w Polsce

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Diagnoza, którą usłyszał, sprawiła, że nie mógł nie podzielić się wiadomością o swoim stanie zdrowia. Młody piłkarz zachęca, by stosować się do oficjalnych zaleceń, a kiedy możemy, pozostańmy w domu, by nie powodować, że koronawirus będzie się dalej rozprzestrzeniać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: sportowe fakty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News