Młoda kobieta poczuła w nodze dźgający ból. Diagnoza okazała się straszna

Młoda kobieta poczuła w nodze dźgający ból. Diagnoza okazała się straszna Źródło: instagram/bernadettehagans/

Diagnoza, jaką usłyszała od lekarza, zupełnie odmieniła jej życie. Zaczęło się od bólu w jednej nodze, a finał okazał się zupełnie niespodziewany i bliski wielkiej tragedii. Młoda kobieta musiała wybrać.

Diagnoza medyków była porażająca. 22-latka nie spodziewała się, że może usłyszeć z ich ust coś takiego. Gdy jednak potworne zdanie rozbrzmiało w powietrzu, zareagowała w zadziwiający sposób. Lekarze nie do końca wiedzieli, co się dzieje - nie byli pewni również, jak powinni się zachować. 

Czuła dźgający ból w nodze. Diagnoza odmieniła jej życie 

Bernadette Hagans ma obecnie 23 lata i dokładnie rok temu usłyszała potworną diagnozę. Irlandka przez dłuższy czas odczuwała w swojej prawej nodze dźgający ból, a pewnego dnia wyczuła guza, który urósł do wielkości dojrzałego awokado. Młoda kobieta wyznaje, że natychmiast udała się do szpitala, jednak lekarze długo nie potrafili odkryć, co tak naprawdę jej dolega. 

Minęło wiele tygodni, aż w końcu nadszedł dzień diagnozy. Hagans samotnie udała się do medyków, nie chcąc niepokoić bliskich. Wtedy usłyszała, że ma rzadką i agresywną postać raka, nazywaną synovial sarcoma i - co najgorsze - umiejscowienie guza uniemożliwia jego wycięcie. 22-latka otrzymała zatem wybór: życie albo noga. Ku zdziwieniu medyków, gdy ci przekazali jej straszną prawdę, Bernadette zaczęła się śmiać. Jej reakcja była zupełnie nieoczywista i wprowadziła personel w zakłopotanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej życie nie jest już takie samo 

Sama Irlandka wyznaje, że po prostu nie przejęła się diagnozą i stwierdziła, że przeżyła wspaniałe 22 lata życia, będąc w pełni sprawną. Co więcej, zwróciła uwagę na fakt, że wiele osób ma znacznie gorsze problemy ze zdrowiem. Nie zastanawiała się ani chwili i od razu wybrała amputację kończyny. Szybko skontaktowała się również ze specjalistą od protez, który wybrał odpowiednią dla niej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Poza paleniem to najczęstsza przyczyna nowotworów. Szokujące informacje, nikt się tego nie spodziewał
 

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Dziś Bernadette jest szczęśliwą kobietą, która nie wstydzi się swojej niepełnosprawności. Dumnie pokazuje protezę, zakładając np. sukienki, bo jak sama uważa, jest to symbol jej siły. 23-latka bywa również chętnie na imprezach i żaden sposób nie odczuwa swojej "inności". 

instagram/bernadettehagans/

 

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę 
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu