Detoks herbaciany potrafi zdziałać cuda. Oczyszcza organizm i przyspiesza odchudzanie

Detoks herbaciany potrafi zdziałać cuda. Oczyszcza organizm i przyspiesza odchudzanie Źródło: unsplash.com/Sabri Tuzcu

Detoks herbaciany albo teatox to jedna z najpopularniejszych metod na oczyszczenie organizmu z toksyn. To jednak nie jest jedyna zaleta kuracji. Dodatkowo wspomaga odchudzanie, a efekty są zniewalające.

Detoks herbaciany już od jakiegoś czasu cieszy się rosnącą popularnością wśród osób dbających o zdrowie. Nie da się ukryć, że działanie tej kuracji na cały organizm jest fenomenalne, a do tego w zasadzie nie ma żadnych skutków ubocznych. Warto poznać kilka prostych zasad, dzięki którym teatox będzie najskuteczniejszy.

Dzięki tym zasadom odtruwanie organizmu będzie wyjątkowo skuteczne

Detoks herbaciany może mieć wspaniały wpływ na organizm, ale złe nawyki mogą sprawić, że efekty będą słabo zauważalne. Zmiana kilku przyzwyczajeń nie tylko ułatwi oczyszczanie organizmu, ale też doda energii. Po pierwsze trzeba zmodyfikować dietę. Wykluczyć należy słodycze, słone przekąski, fast foody i tłuste potrawy. Do tego trzeba zrezygnować z picia gazowanych napojów oraz alkoholu. Jadłospis warto wzbogacić o ulubione warzywa i owoce, najlepiej surowe lub gotowane na parze.

Po drugie konieczny jest ruch. Aktywność fizyczna jest jednym z kluczowych elementów teatoksu, dlatego codziennie trzeba znaleźć czas na krótką gimnastykę czy spacer. Pełna kuracja powinna trwać co najmniej 14, jednak nie dłużej niż 28 dni. Po tym czasie trzeba zrobić sobie przerwę, jednak najczęściej osoby stosujące powyższe zasady uważają, że taki okres w zupełności wystarcza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Detoks herbaciany pomoże w odchudzaniu

Najlepsze efekty przyniesie picie zielonej, czerwonej lub białej herbaty bez cukru, co najmniej dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Zamiast jednego rodzaju, można wybrać mieszankę herbat lub ziół, trzeba jednak uważać - nie wszystkie są odpowiednie dla wszystkich ludzi. Część roślin może powodować uczulenie albo mieć niechciane właściwości pobudzające. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Detoks herbaciany nie tylko pomaga wymieść wszystkie zanieczyszczenia z organizmu, ale też pobudza metabolizm. Dzięki temu osoby, które starają się zrzucić kilka kilogramów, zyskują bardzo zdrowe wsparcie. Teatox jest bezpieczną kuracją, która zdecydowanie przyśpieszy odchudzanie, dlatego często osoby stosujące różne diety wzbogacają swoje menu właśnie w kilka naparów dziennie. Trzeba jednak zachować ostrożność - nadużywanie herbatek o działaniu przeczyszczającym może doprowadzić do wyjałowienia organizmu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu