Detektyw usłyszał zarzuty
Paweł Skraba East News
Irmina Jach - 14 Lipca 2020

Były detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Wiemy, o co jest oskarżony

Detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Samozwańczy śledczy wkrótce stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna został oskarżony o popełnienie czynów zabronionych. Grozi mu kara wieloletniego pozbawienie wolności. "Dziennik Śledczy" na swojej stronie internetowej poinformował o skierowaniu do sądu aktu oskarżenia. Wiemy, co zarzuca się celebrycie.

Detektyw Krzysztof R. jest bohaterem wielu głośnych skandali. W jego życiu prywatnym i zawodowym nie brakuje wydarzeń, które odbiły się szerokim echem w mediach. Jego działalność przeplatają liczne problemy z prawem oraz kontrowersje. Mimo krytyki z wielu stron, celebryta ciągle aktywnie angażuje się w polskie sprawy kryminalne. Przed dwoma miesiącami w mediach pojawiały się jego doniesienia odnośnie śledztwa w sprawie małego Kacperka. Wcześniej angażował się także w sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek, Ewy Tylman i Magdaleny Żuk. Wszystko wskazuje na to, że samozwańczy detektyw znowu stanie przed sądem. Znamy powody.

Media obiegły wyjątkowo smutne informacjeMiliony Polaków oglądało jego show. Niestety, media właśnie przekazały informację o śmierci prezenteraCzytaj dalej

Detektyw Krzysztof R. stanie przed sądem

Krzysztof R. rozpoczął działalność detektywistyczną na początku lat dziewięćdziesiątych. Wcześniej służył w Milicji Obywatelskiej i i owianym złą sławą ZOMO. Przez lata wielokrotnie angażował się w działania organów ścigania. Próby ingerencji w sprawy kryminalne przyniosły mu dużą sławę. Najgłośniej o celebrycie było po ujawnieniu słynnej sprawy z Sosnowca. To właśnie on wydobył od Katarzyny W. informacje na temat zabójstwa jej córki, małej Madzi. Zdobyta przez niego wiedza była znamienna podczas procesu, który doprowadził do skazania morderczyni i pozbawienia jej wolności. Wcześniej kobieta utrzymywała, że dziecko zostało uprowadzone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kamil Stoch opublikował zdjęcieFani Kamila Stocha nie mogą uwierzyć. Opublikował wymowne zdjęcie, jego nowe zajęcie zdumiewaCzytaj dalej

Dwanaście lat temu Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Rutkowskiego w związku z zarzutem prania brudnych pieniędzy i poświadczenia nieprawdy. W późniejszym okresie był skazany także wyrokiem belgijskiego sądu, który oskarżył go o bezprawne zatrzymanie obywatela Polski. Pięć lat temu stanął przed obliczem sprawiedliwości po raz kolejny, otrzymując wyrok rocznego pozbawienia wolności za bezprawne wkroczenie na teren należący do rafinerii naftowej w Gorlicach. Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że Krzysztof R. nadal miewa problemy z prawem. Detektyw wkrótce stanie przed sieradzkim sądem.

Dzisiaj grzeje:

1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy
2. Tragiczny finał wesela. Nie żyje panna młoda, zginęła na skutek fatalnej pomyłki

- W ostatni dzień grudnia 2019 roku w dochodzeniu prowadzonym przez Komendę Powiatową Policji w Sieradzu został ogłoszony zarzut Krzysztofowi R. dotyczący fałszywego oskarżenia ustalonej osoby o popełnienie przestępstwa usiłowania zmuszenia do określonego zachowania w celu zwrotu wierzytelności - informowała przed kilkoma miesiącami prokurator Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Detektyw nigdy nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia, utrzymując, że jest niewinny. Prokuratura rejonowa zdecydowała, że zasadne będzie skierowanie sprawy do sądu. Przypominamy, że na celebrycie ciąży prawomocny wyrok roku pozbawienia wolności, który na ten moment pozostaje w zawieszeniu. Ewentualne ustalenia sądu mogą mieć dla niego katastrofalne skutki. Obecnie grożą mu nawet dwa lata więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jego dolegliwości, padły szczere słowa
  2. Wywołują niewiarygodne skutki uboczne. Niestety, kupujemy je i jemy każdego dnia
  3. Dopiero po latach Natalia Kukulska wyznała, przez co przechodziła. Potrzebowała pomocy, ale milczała
  4. Nie mieści się w głowie. Bezbronne dzieci bawiły się na placu zabaw, nagle obcy mężczyzna zrobił karygodną rzecz
  5. Niebywałe, jak dziś wygląda grób Kory. Zmienił się nie do poznania, już nie ma kwiatów ani jej zdjęcia
  6. Karol Strasburger nie miał pojęcia, co dużo młodsza żona robi za jego plecami. Nagle wszyscy się dowiedzieli

Kobieta opublikowała szokujące zdjęciaKupiła bluzkę modnej marki, teraz ostrzega inne kobiety. Ubranie poparzyło jej klatkę piersiową, zdjęcia tylko dla odważnychCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News