Dermatolog ujawnił, jak usunąć brązowe plamy z twarzy i ciała. Wystarczy zastosować 1 prosty trik

Dermatolog ujawnił, jak usunąć brązowe plamy z twarzy i ciała. Wystarczy zastosować 1 prosty trik Źródło: .

Dermatolog zdradził bardzo prosty sposób na pozbycie się plam starczych z ciała i twarzy. Nie ma nic prostszego, tym bardziej, że niezbędne składniki znajdują się w każdym domu. A efekt jest niesamowity.

Dermatolog ujawnił trik, dzięki któremu można pozbyć się z ciała brązowych plam, charakterystycznych dla starszych osób. Te plamki mogą być bardzo uciążliwe - wiele osób czuje się z nimi niekomfortowo, źle czuje się, uważając, że nadają nieestetycznego wyglądu. Właśnie dla nich przeznaczona jest sztuczka zaprezentowana przez dermatologa.

Dermatolog zdradza bardzo prosty sposób na brązowe plamy

Plamy starcze powstają pod wpływem działania promieniowania słonecznego na ludzką skórę. Pojawiają się najczęściej na dłoniach, ramionach, twarzy i nogach. Z powodu dyskomfortu, jaki niosą, ludzie chętni są kupować drogie specyfiki niepewnej jakości, byleby się ich pozbyć. Tymczasem okazuje się, że istnieje prosty, domowy sposób, którego efekty są niesamowite.

Nie ma nic łatwiejszego, niż wykonanie własnego preparatu przeciwko starczym plamom. Jego przygotowanie jest niebywale proste, a wszystkie składniki są łatwo dostępne. A przede wszystkim - jest naturalny i bezpieczny. W jego skład wchodzą przede wszystkim dwie substancje - sok z cebuli i ocet jabłkowy.

Proste przygotowanie, proste w użyciu. Jak zrobić środek na plamy

Składniki preparatu nie są przypadkowe: sok z cebuli jest stosowany w leczeniu skóry. Zawarte w nim przeciwutleniacze zapobiegają jej uszkodzeniom. Podobnie z octem jabłkowym. Jest to substancja bogata w hydroksykwasy, eliminujące martwe komórki skóry.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przygotowanie mikstury jest niezwykle proste.

  • Najpierw należy posiekać średniej wielkości cebulę;
  • Następnie wymieszać ją z 3 łyżkami octu jabłkowego w blenderze;
  • Miksować aż do otrzymania jednorodnej mieszanki.

Gotowe! Teraz wystarczy zanurzyć w preparacie ściereczkę i przetrzeć ją miejsca, na których znajdują się plamy. Należy robić to regularnie, codziennie, około miesiąca. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po tygodniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

Aby mieszanka się nie popsuła, należy trzymać ją w lodówce w szczelnie zamkniętym naczyniu, bez dostępu do światła.

  1. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. Policjanci zatrzymują babcię, która gubi na ulicy pieniądze. Kiedy się dowiadują skąd je ma, są w szoku!
  4. Dziewczynka wkłada rękę do lalki. To, co robi po chwili sprawia, że cała widownia "Mam talent" zaczyna krzyczeć
  5. Tata porzucił córkę, gdy zobaczył jej twarz. 22 lata później ona pokazała światu, że prawdziwe piękno tkwi wewnątrz nas

Źródło: Lolmania

Następny artykuł