Uwielbiana gwiazda w szpitalu. "To mogła być próba samobójcza"

Uwielbiana gwiazda w szpitalu. "To mogła być próba samobójcza" Źródło: fot. Instagram

Wszyscy mieli nadzieję, że uwielbiana przez nich gwiazda po wielu latach cierpień i problemów, w końcu wróciła do siebie. Wiele rzeczy na to wskazywało, lecz prawdopodobnie była to tylko przykrywka. We wtorek znana piosenkarka trafiła do szpitala, a jej rodzice wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Demi Lovato od zawsze borykała się z problemami natury psychicznej. Od dzieciństwa rówieśnicy wytykali jej, że jest za gruba, przez co długi czas musiała zmagać się z zaburzeniami odżywiania. Schudła do naprawdę niezdrowego poziomu, a powrót do normalności nie był dla niej łatwy. Podczas całego procesu okaleczała się i chorowała na depresję. Piosenkarka, która swoją karierę rozpoczynała jako gwiazda Disneya, od wielu lat miała trudności z nałogami. Piła za dużo alkoholu, a narkotykami doprowadzała się do tragicznych stanów. Teoretycznie skończyła z tym sześć lat temu i od tego czasu jest czysta. W praktyce to właśnie heroina ma być przyczyną jej pobytu w szpitalu.

Demi Lovato w szpitalu! Czy to miało być samobójstwo?

Żeby uspokoić fanów, rodzice Demi Lovato opublikowali w internecie specjalne oświadczenie. - Demi jest przytomna i przebywa ze swoją rodziną, która chciałaby podziękować za wszystkie wyrazy wsparcia, modlitwy i miłość, jaką jej okazano. Niektóre informacje, które zostały podane, nie były prawdziwe i proszą by uszanować ich prywatność i nie spekulować na temat jej zdrowia, bo szybkie wyzdrowienie jest teraz najważniejsze - napisała ekipa Lovato na polecenie jej rodziców. Informacja o przedawkowaniu heroiny jest nieoficjalna i niepotwierdzona. Dużo fanów spekuluje, że mogła być to próba samobójcza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będzie skandal! Partner Kaczyńskiej nagle zmienił zdanie, tuż przed porodem
  2. Koszmar Meghan Markle dopiero się zaczął. Tragiczne informacje o jej ojcu
  3. Nie żyje legendarna wojowniczka o prawa kobiet. Cały świat w żałobie
  4. Najdziwniejsze zwierzęta trzymane w domach! Będziesz w szoku (video)
Demi Lovato Demi Lovato / fot. Instagram Demi Lovato Demi Lovato / fot. Instagram Demi Lovato Demi Lovato / fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News