Wszyscy mieli nadzieję, że uwielbiana przez nich gwiazda po wielu latach cierpień i problemów, w końcu wróciła do siebie. Wiele rzeczy na to wskazywało, lecz prawdopodobnie była to tylko przykrywka. We wtorek znana piosenkarka trafiła do szpitala, a jej rodzice wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Demi Lovato od zawsze borykała się z problemami natury psychicznej. Od dzieciństwa rówieśnicy wytykali jej, że jest za gruba, przez co długi czas musiała zmagać się z zaburzeniami odżywiania. Schudła do naprawdę niezdrowego poziomu, a powrót do normalności nie był dla niej łatwy. Podczas całego procesu okaleczała się i chorowała na depresję.

Piosenkarka, która swoją karierę rozpoczynała jako gwiazda Disneya, od wielu lat miała trudności z nałogami. Piła za dużo alkoholu, a narkotykami doprowadzała się do tragicznych stanów. Teoretycznie skończyła z tym sześć lat temu i od tego czasu jest czysta. W praktyce to właśnie heroina ma być przyczyną jej pobytu w szpitalu.

Demi Lovato w szpitalu! Czy to miało być samobójstwo?

Żeby uspokoić fanów, rodzice Demi Lovato opublikowali w internecie specjalne oświadczenie.

– Demi jest przytomna i przebywa ze swoją rodziną, która chciałaby podziękować za wszystkie wyrazy wsparcia, modlitwy i miłość, jaką jej okazano. Niektóre informacje, które zostały podane, nie były prawdziwe i proszą by uszanować ich prywatność i nie spekulować na temat jej zdrowia, bo szybkie wyzdrowienie jest teraz najważniejsze – napisała ekipa Lovato na polecenie jej rodziców.

Informacja o przedawkowaniu heroiny jest nieoficjalna i niepotwierdzona. Dużo fanów spekuluje, że mogła być to próba samobójcza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie skandal! Partner Kaczyńskiej nagle zmienił zdanie, tuż przed porodem
  2. Koszmar Meghan Markle dopiero się zaczął. Tragiczne informacje o jej ojcu
  3. Nie żyje legendarna wojowniczka o prawa kobiet. Cały świat w żałobie
  4. Najdziwniejsze zwierzęta trzymane w domach! Będziesz w szoku (video)
Demi Lovato
Demi Lovato / fot. Instagram
Demi Lovato
Demi Lovato / fot. Instagram
Demi Lovato
Demi Lovato / fot. Instagram

Lubisz Demi Lovato?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]

10 gwiazd porno, które ZMARŁY TRAGICZNIE [ZDJĘCIA]

Zobacz również