Decyzje
Twitter.com MorawieckiM
Monika Majko - 10 Maja 2020

Jak oceniasz decyzje polskiego rządu w walce z koronawirusem?

Decyzje w sprawie koronawirusa nie należały do najłatwiejszych do podjęcia. Jak oceniasz działania polskiego rządu w tej sprawie?

Decyzje w sprawie koronawirusa, które w ostatnich tygodniach podjął polski rząd, miały na celu ograniczenie ekspansji pandemii na terenie naszego kraju. Działania, które podjęło państwo w celu ochrony obywateli były stanowcze, jednak nie wszystkim przypadły do gustu.

Jedni uważają, że rząd Mateusza Morawieckiego wciąż zbyt łagodnie traktuje potencjalne zagrożenia, a złagodzenie dotychczasowych restrykcji może spowodować nawrót wzmożonych zakażeń i tylko pogorszy sytuację w służbie zdrowia, co może narazić życie i zdrowie kolejnych obywateli. W opozycji do tego stanowiska stoją osoby, według których obostrzenia wprowadzone przez Polskę są zdecydowanie zbyt rygorystyczne i nieproporcjonalne do zagrożenia, a jednocześnie mają bardzo negatywny wpływ m.in. na gospodarkę i stan ekonomiczny kraju, potęgując kryzys, z którego skutki będziemy odczuwać jeszcze przez długi czas. A wy jak oceniacie działania polskiego rządu w tej sprawie?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News