Robert De Niro mocno zaangażował się w to by Donald Trump nie został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Aktor przyznał, że ma ochotę uderzyć miliardera w twarz. Obrzucił go również licznymi wyzwiskami. Teraz ludzie boją się o jego życie, a włoskie miasto Ferrazzano oferuje mu ochronę.

– Jest przerażająco głupi. Jest gnojem, psem, świnią, jest kłamcą. Jest g*** artystą, zakutym łbem, który nie ma pojęcia, o czym mówi. Nie wykonał pracy domowej, na niczym mu nie zależy, myśli, że ogrywa społeczeństwo, bo nie płaci podatków; jest idiotą – mówił De Niro.

Donald Trump został prezydentem USA, a De Niro jest załamany. Aktor ma również włoskie obywatelstwo, więc jego rodacy przyszli mu z pomocą. Zaoferowali ochronę i możliwość zostania prezydentem regionu miasta Ferrazzano, które jest gotowe by ugościć gwiazdora. To właśnie z tej miejscowości rodzice De Niro w 1890 roku wyemigrowali do USA.

– Jeśli rozczarowanie Trumpem sprawi, że De Niro będzie chciał wyemigrować, jesteśmy gotowi, żeby go przyjąć – obwieściły władze 3-tysięcznego miasteczka.

https://youtu.be/ly_LrXl795Y

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

...

Zobacz również