mqpll9sj
fot. youtube / flickr
Wiadomości Pikio - 9 Października 2016

De Niro o Trumpie: Jest śmieciem, świnią, oszustem! (video)

Kampania prezydencka w Stanach Zjednoczonych weszła w bardzo ostry i brutalny okres. Kilka dni temu ujawniono taśmy z udziałem Donalda Trumpa, który w kontrowersyjny sposób wypowiada się na temat kobiet. Na skandaliczne słowa kandydata republikanów zareagował jeden z najbardziej znanych aktorów z USA, Robert De Niro. 

Kilka dni temu amerykańskimi mediami i sceną polityczną wstrząsnęło nagranie z udziałem kandydata republikanów na prezydenta, Donalda Trumpa. Kontrowersyjny polityk dzieli się w nim opowieściami dotyczącymi jego kontaktów z kobietami na kulisach Acces Hollywood (programu o życiu gwiazd i sław Ameryki).

- Muszę wziąć trochę Tic Taców, gdybym nagle zaczął ją całować. Pociągają mnie piękne kobiety. Po prostu zaczynam je całować. To jak magnes. Po prostu całuję. Nawet nie czekam. Jeśli jesteś gwiazdą, one pozwalają ci na wszystko. Mogę położyć rękę na jej cipce i ona się na to zgodzi – opisywał Trump.

Nagranie wzbudziło niemałe oburzenie w Stanach Zjednoczonych. Politycy, działacze społeczni oraz celebryci wyrazili swoje zniesmaczenie zachowaniem kandydata republikanów na portalach społecznościowych i w mediach.

ZOBACZ TAKŻE - Nagranie Trumpa trzęsie USA. „Kładę jej rękę na c*pce i ona zgodzi się na wszystko” (video)

Jednym z oburzonych jest światowej sławy aktor, Robert De Niro, który w opublikowanym spocie zaczął wyzywać Trumpa od najgorszych.

- Jest przerażająco głupi. Jest gnojem, psem, świnią, jest kłamcą. Jest gównianym artystą, zakutym łbem, który nie ma pojęcia, o czym mówi. Nie wykonał pracy domowej, na niczym mu nie zależy, myśli, że ogrywa społeczeństwo, bo nie płaci podatków; jest idiotą – mówi w nagraniu De Niro.

https://www.youtube.com/watch?v=ly_LrXl795YPolub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News