Zwyciężczyni Top Model pokazała chłopaka. Prawdziwe zaskoczenie w DDTVN

Zwyciężczyni Top Model pokazała chłopaka. Prawdziwe zaskoczenie w DDTVN Źródło: YouTube - TVN Fashion

DDTVN często jest miejscem spotkań z celebrytami, którzy decydują się na opowiedzenie o swoim życiu prywatnym. Często możemy oglądać w nim znanych aktorów, dziennikarzy czy muzyków, ale również gwiazdy internetu. Jedna z nich postanowiła podzielić się informacjami o swoim związku.

DDTVN był miejscem, gdzie jedna z najbardziej znanych Polek postanowiła potwierdzić informację o tym, że od jakiegoś czasu jest w związku. Dowiedzieliśmy się, że gwiazda internetu i telewizji spotyka się z mężczyzną, z którym czuje się wyjątkowo szczęśliwa. Ich związek trwa już od dłuższego czasu, choć do tej pory nie pojawiały się wiadomości na ten temat. Para starała się ukrywać swoją relację.

Popularna telewizja śniadaniowa była miejscem, gdzie Kasia Szklarczyk postanowiła opowiedzieć o związku, w którym jest już od kilku miesięcy. Wiadomość została dobrze przyjęta przez fanów, którzy życzą modelce szczęścia u boku ukochanego. Ludzie mają nadzieję, że ich związek osób znanych w świecie mody nie rozpadnie się, bo trudno jest odnaleźć drugą tak dobraną parę.

Opowiedziała o swoim związku w DDTVN

Kasia Szklarczyk postanowiła pojawić się w DDTVN, gdzie miała okazję wypowiedzieć się o ostatnich miesiącach swojego życia prywatnego. W programie towarzyszył jej obecny partner, czyli Patryk Grudowicz. Mężczyzna również brał udział w programie Top Model i także cieszył się zainteresowaniem publiczności. Nie udało mu się jednak zająć pierwszego miejsca w przeciwieństwie do jego obecnej dziewczyny.

Para postanowiła podzielić się szczegółami dotyczącymi ich ostatniej działalności oraz opowiedzieć o tym, jak doszło do ich znajomości. O ich związku dowiedzieliśmy się w Walentynki, gdy para postanowiła zamieścić na Instagramie zdjęcia, które nie pozostawiły wątpliwości co do ich relacji. Do tej pory nie pojawiły się jednak żadne szczegóły. Szklarczyk postanowiła wszystko wyjaśnić podczas wizyty w studio telewizji TVN.

- To ja zrobiłam pierwszy krok. Napisałam do niego. To był w sumie pierwszy raz, jak w ogóle napisałam pierwsza do chłopaka. No, ale opłacało się - przyznaje modelka, która nie ma problemu z przyznaniem, że to właśnie ona postanowiła zwrócić się do swojego partnera. Ten nie ukrywał zdziwienia kontaktem z koleżanką po fachu, ale powiedział, że była to dla niego wyjątkowo interesująca sytuacja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Modelka pojawiła się w DDTVN

- Dostałem wiadomość na Instagramie. Napisała do mnie, czy mam ochotę się poznać. Pomyślałem sobie, że czemu nie. Byłem pewien, że robi to w jakimś interesie - mówi Patryk Grudowski, który twierdzi, że z początku był zdziwiony propozycją.

- Ja ją bardzo kocham i nie dowierzam, że taka piękna dziewczyna może kochać mnie - mówi zaskoczony model, który nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy.

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: Gala

Następny artykuł