Nagły i nieoczekiwany zwrot w Big Brother! Tuż przed premierą zmienili prowadzącą

Nagły i nieoczekiwany zwrot w Big Brother! Tuż przed premierą zmienili prowadzącą

DDTVN zaskoczyło swoich widzów. Tuż przed premierą nowej edycji Big Brothera, która będzie miała miejsce dzisiejszego wieczora na TVN 7, stacja zdecydowała o zamienieniu prowadzącej show, o czym poinformowało w trakcie trwania śniadaniowego formatu telewizyjnego. Zastąpi ją inna, dobrze znana postać ze stacji. Czy ten wybór przypadnie widzom do gustu?

DDTVN jest na ustach wszystkich fanów show-biznesu, którzy oczekują premiery nowego Big Brothera. Stacja TVN która szykuje się właśnie do wyczekiwanej przez miliony Polaków premiery Big Brothera, postanowiła zmienić prowadzącą, tuż przed premierą pierwszego odcinka.

Pomimo tego, że wydawało się, że stacja jest gotowa do emisji programu, na kilka godzin przed rozpoczęciem emisji budzącego kontrowersje reality-show postanowiła zrezygnować z usług jednej z najbardziej lubianych przez widzów gwiazd. Po podaniu szokującej decyzji, o odejściu Uli Chincz, stacja zaprezentowała zastępcę znanej z Dzień Dobry TVN gwiazdy. Ten wybór to całkowite zaskoczenie.

DDTVN informuje: Zmiana prowadzącej tuż przed premierą show

Decyzja o usunięciu Uli Chincz z programu Big Brother jest bardzo zaskakująca. Gwiazda DDTVN jeszcze w ciągu tego tygodnia pojawiała się w materiałach promocyjnych stacji i była promowana przez stację jako prowadząca. Niestety, ale gwiazda, jak i telewizja nie były w stanie dojść do porozumienia związanego z kontraktem kobiety. Z racji przedłużających się negocjacji i braku porozumienia, co do warunków umowy, stacja postanowiła zrezygnować z usług Uli Chincz i przedstawić całkowicie nowego prowadzącego w trakcie trwania niedzielnego Dzień Dobry TVN.

Osobą, która przejmie prowadzenie w programie, będzie nie kto inny, jak Filip Chajzer, który ma w swoim CV prowadzenie kilku programów w stacji. Syn Zygmunta, w telewizji TVN zajmował się realizowaniem materiałów dla DDTVN, jak też samodzielnie prowadził show "Hipnoza".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chajzer zapowiada, że będzie dobrym prowadzącym

O ile wybór Chajzera na stanowisko prowadzącego show wzbudziło wielkie kontrowersje, to nowy prowadzący Big Brothera zapewniał w dzisiejszym Dzień Dobry TVN, że sprawdzi się w roli prowadzącego.

- Codziennie od poniedziałku do czwartku o 23:00 i w sobotę w programie Big Brother Nocą będziemy podsumowywać to, co działo się przez cały dzień. Będziemy rozmawiać, komentować, rozbierać na czynniki pierwsze - mówił na antenie programu śniadaniowego telewizji.

Dziennikarz na planie "Domu Wielkiego Brata" będzie występował u boku Agnieszki Szulim oraz Małgorzaty Ohme.

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Dramatyczne wyznanie Anny Muchy! Aktorka z córką spędziła 4 godziny na komisariacie!
  3. Gwiazdor ciężko obraził Sławomira! „Ty discopolowcu podrabiany! Chodź!”
  4. Agnieszka Chylińska została paskudnie wykorzystana. Ostro zareagowała
  5. Emerytka padła ofiarą oszustów. "Okazało się, że mam aż sześć kredytów"

 

źródło: Planeta

Następny artykuł