Widzowie wstrząśnięci wyznaniem w "DDTVN". Dopiero teraz przyznała, że ma raka, lada dzień wyląduje w szpitalu

Widzowie wstrząśnięci wyznaniem w "DDTVN". Dopiero teraz przyznała, że ma raka, lada dzień wyląduje w szpitalu Źródło: YouTube - tvnpl

DDTVN gościł dziś kilka bardzo znanych osób, dzięki czemu każda z nich miała szansę wypowiedzieć się przed milionami Polaków. Wyznanie jednej z kobiet wstrząsnęło oglądającymi, którzy nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli. Chodzi o przerażającą chorobę.

DDTVN zaprezentował dziś widzom wyjątkowe wyznanie, które wzruszyło bardzo wiele oglądających. Nikt nie mógł spodziewać się takich słów ze strony osoby, która znajdowała się w studiu. Niektórzy nie ukrywali wielkiego zmartwienia, bowiem historia ta jest wyjątkowo smutna i dotyczy pewnej kobiety. Wykazała się ona ogromną odwagą i opowiedziała o jednym z najważniejszych problemów swojego życia w programie na żywo.

To, co widzieliśmy dziś w DDTVN, zostanie zapamiętane na zawsze przez tysiące widzów, które tego dnia śledziły to, co dzieje się w studiu popularnej telewizji śniadaniowej. Nic dziwnego, w końcu nie codziennie ktoś decyduje się na przyznanie się do choroby nowotworowej na żywo przed kamerami. Historia wzruszyła widzów w całej Polsce.

DDTVN przedstawiło dramatyczne wyznanie

Dziś w DDTVN pojawiło się wiele gwiazd znanych ze świata show-biznesu. Na kanapie obok prowadzących zasiadła między innymi Natalia Kukulska, która opowiedziała o swoich ostatnich przeżyciach po konfrontacji z miejscem, w którym przed laty zginęła jej matka. Jej słowa nie były jedynymi, które ujęły oglądających bezpośredniością i prostym opisywaniem ludzkich emocji.

W telewizji pojawiła się również Iwona Szurkowska, żona wybitnego reprezentanta Polski w kolarstwie, Ryszarda, który kilka miesięcy temu uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Mężczyzna przed laty osiągał wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej, jednak nigdy nie mógł na dłużej rozstać się z rowerem. Startował w zawodach dla najstarszych kolarzy, gdy doszło do koszmarnego wypadku.

DDTVN opowiada o wypadku kolarza

W jego wyniku do dziś jest sparaliżowany. Do niedawna mógł liczyć na nieustające wsparcie żony, jednak Iwona Szurkowska ma obecnie wielki problem, jakim jest fakt, że wykryto u niej nowotwór. Już niebawem kobieta uda się do szpitala, gdzie przejdzie operację, która ma sprawić, że choroba ją opuści, jednak sprawa jest wyjątkowo przerażająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia kobiety wzruszyła internautów. Zwrócili oni uwagę na fakt, że żona kolarza musi sobie radzić nie tylko z jego poważnym urazem, ale również z własną chorobą, która jest bardzo poważna. Pojawiło się wiele głosów wsparcia dla Iwony Szurkowskiej, która sama nie spodziewała się, że wywoła taką burzę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna aktorka. Zmarła po druzgocącej walce z rakiem. Fani pogrążeni są w wielkim żalu
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News