Wyznanie gwiazdora DDTVN przeraziło fanów. W jego życiu zaszły smutne zmiany

Wyznanie gwiazdora DDTVN przeraziło fanów. W jego życiu zaszły smutne zmiany Źródło: Fot. Instagram/dziendobrytvn

DDTVN jest popularną audycją śniadaniową, poruszającą zwykle tematy lifestylowe i zagadnienia ze świata show-biznesu. Jego prowadzący także zaliczają się do celebrytów, co nieuchronnie prowadzi do upublicznienia ich życia prywatnego. Jeden z prowadzących przechodzi przez trudny okres.

DDTVN pojawia się na antenie telewizji TVN od 2005 roku. Przez kilkanaście lat, jedynie zyskał na popularności. Nadana codziennie w godzinach porannych telewizja śniadaniowa gromadzi ogromną rzeszę widzów przed telewizorami i prawdziwe skupisko gwiazd i plotek przed kamerami. Obejrzeć możemy również porady kuchenne, modowe czy zasmakować nowych trendów muzycznych. Sami prowadzący są również doskonale znani odbiorcom i przez nich lubiani. Ich skład przez lata pozostał niemalże niezmienny. Zmianom ulegały jedynie konfiguracje, w których pracują.

Jeden z nich, Andrzej Sołtysik przechodzi ostatnio przez ciężkie chwile. Ma to związek z kryzysem małżeńskim, który trwa od kilku miesięcy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DDTVN: gwiazdor programu rozszedł się z żoną?

Pogłoski o rozpadzie małżeństwa Andrzeja Sołtysika i Patrycji Czop pojawiły się już kilka miesięcy temu. W połowie lata żona dziennikarza opublikowała w mediach społecznościowy niepokojący wpis, będący wierszem, który relacjonował napięte stosunki w ich związku. Od tamtej pory także w jej mediach społecznościowych nie pojawił się żadne wpisy ani zdjęcia dokumentujące jej małżeństwo z Sołtysikiem oprócz nazwy instagramowego konta, które brzmi: "pati_sołtysik". Również sam dziennikarz wyrażał się w tonie sugerującym, że ten etap w jego życiu mógł się zakończyć. Do tej pory z jego ust nie padł żaden komentarz odnoszący się opublikowanego przez Czop wiersza. Wspomniał jednak w jednym z odcinków DDTVN, że musiał nauczyć się prasować, co sugeruje, że nie robi tego jego żona.

Dziennikarz szuka sensu

Niedawno Andrzej Sołtysik udzielił wywiadu, w którym opowiadał o swoich ulubionych akcesoriach do ubioru oraz o podejściu do zarostu i włosów. Wyznał, że nie jest fanem brody, a dba za to o fryzurę. Przyznał jednak, że obecnie nie może zajmować się nią w takim stopniu, w jakim robił to wcześniej. Sołtysik wyjawił, że taki stan rzeczy utrzymuje się od trzech miesięcy, czyli od początku domniemanego konfliktu z żoną. - Obecnie jestem w trakcie procesu, jakiejś przemiany. Od trzech miesięcy szukam sensu w tym, co mam na głowie i ciągle jestem niezadowolony - powiedział gwiazdor DDTVN.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Pamiętacie Jolę Rutowicz z Big Brothera? Jej metamorfoza jest SZOKUJĄCA
  2. Pani Aleksandra umiera. Ministerstwo Zdrowia odmówiło pomocy
  3. Po 21 latach ujawniono wiadomość od księżnej Diany. Ukryła ją w swoich butach
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu