Gwiazdor DDTVN poddał się intymnemu badaniu na wizji! Widzowie w szoku

Gwiazdor DDTVN poddał się intymnemu badaniu na wizji! Widzowie w szoku

DDTVN pozwoliło mu na medialną karierę. Choć jego ojciec był najpopularniejszym prezenterem telewizyjnym przez niemal dwie dekady, on postanowił iść swoją drogą. Trafił do wspomnianej, sławnej śniadaniówki, gdzie prowadzi programy o społeczeństwie.

DDTVN oddały w jego ręce prowadzenie osobliwego reportażu. Pytał Polaków na ulicach o codzienne sprawy, testował przeróżne produkty, a także rozmawiał z niezwykłymi gośćmi. Filip Chajzer właśnie zdecydował się na bardzo intymny krok.

Filip Chajzer w DD TVN spotkał się z lekarzem. Co się wydarzyło w gabinecie?

Dziennikarz postanowił zbadać... prostatę. Wybrał się więc do lekarza i stanął za parawanem. Treść rozmowy ze specjalistą została zarejestrowana przez kamerę. Chajzer chciał w ten sposób zwrócić uwagę na to, że niektórzy mężczyźni uznać mogą problem za wstydliwy. Jednak dzięki łatwemu, aczkolwiek nieprzyjemnemu badaniu, można ustrzec się przed rozwojem nawet choroby nowotworowej.

Wstydliwy problem mężczyzn

Choroby gruczołu krokowego pojawiają się u mężczyzn głównie w wieku dojrzałym. Okazuje się, że wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że problemy w łóżku lub częste oddawanie moczu mogą być przyczyną... choroby nowotworowej! Nieleczony przerost gruczołu krokowego może doprowadzić do zamknięcia światła kanalika moczowego. W związku z tym oddawanie moczu będzie niemożliwe. Konsekwencją nieleczenia objawów jest powstanie innych schorzeń w okolicy układu płciowo-moczowego. Czy można się ustrzec przed prostatą? Mężczyźni, którzy obawiają się tego dość wstydliwego problemu, pytają lekarzy o profilaktykę. Naukowcy dowiedli, że najlepszym sposobem na "przedłużenie młodości" jest częste uprawianie seksu. Drugim - regularna diagnostyka, trzecim - dbanie o dietę i aktywność fizyczną. Uprawianie sportu wywołuje produkcję hormonów, a ich wystarczająca ilość w organizmie obroni człowieka przed... nowotworem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławna rodzina

Filip Chajzer oprócz roli reportażysty w DDTVN prowadził także program "Hipnoza" w tej samej stacji. Założenie programu było dość kontrowersyjne, więc producenci nie zdecydowali się na ponowną emisję. Pierwszy odcinek obejrzało 1,6 miliona widzów, a ostatni... 3 razy mniej. Poddawani hipnozie uczestnicy w studio byli obserwowani przez widzów przed ekranami. Gospodarz programu wchodził z nimi w interakcję. Wraz z Zygmuntem Chajzerem bierze właśnie udział w programie "Ameryka Express". Osobliwy duet natychmiast zyskał sympatię widzów. Dzięki popularności ojca i własnemu wizerunkowi medialnemu, entuzjaści rodziny Chajzerów siadają co tydzień przed małymi ekranami. Nie wiadomo jednak, czy uda im się zwyciężyć w wyścigu podbijającym Amerykę Południową.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jakie spodnie wybrać do figury gruszki?
  2. Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc. Jej dziecko cierpi na poważną przypadłość
  3. Burza dekady po odcinku popularnego show TVN! "To niesmaczne!"
  4. Rzadki okaz pięknego zwierzęcia wystawiony na aukcję… dla myśliwych
  5. Gessler nalegała by TVN nie emitował tego odcinka Kuchennych Rewolucji. "Jest za ostry!"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News