Gwiazda "M jak Miłość" wystąpiła w DDTVN. "Brzydka i głupiutka", wylało się morze hejtu

Gwiazda "M jak Miłość" wystąpiła w DDTVN. "Brzydka i głupiutka", wylało się morze hejtu Źródło: fot.facebook.com

DDTVN będzie miało o czym myśleć. Najnowszy materiał programu śniadaniowego TVN nie przypadł do gustu fanom produkcji. Wszystko przez gwiazdę "M jak Miłość", która została zaproszona do programu. Czy stacja zareaguje na aż tak negatywny odzew ze strony telewidzów i internautów?

DDTVN to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych, które możemy oglądać na antenach polskojęzycznych stacji telewizji. Produkcja telewizji TVN od lat cieszy się popularnością w dużym stopniu dzięki zapraszanym gwiazdom, które regularnie goszczą w studiu show. Jedna z gwiazd, która pojawiła się w popularnej audycji, została zaatakowana przez nienawistne komentarze ze strony widzów programu. Jak zareaguje aktorka i sama stacja?

DDTVN. Gwiazda M jak Miłość obrażana przez widzów audycji

Występ w Dzień Dobry TVN jest dla gwiazd rodzimego show-biznesu specjalnym wyróżnieniem. Pomimo tego, że często gwiazdy mogą liczyć na ciepłe przyjęcie ze strony publiki, to występ gwiazdy TVP - Julii Wróblewskiej był bardzo w niesmak widzom programu. O tym, że Wróblewska wzbudza mieszane uczucia wśród obserwatorów polskiego show-biznesu jest wiadome od dawna, jednak reportaż, który miał poprawić jej wizerunek, okazał się prawdziwym strzałem w kolano nie tylko stacji, ale także samej aktorki.

Nienawistne komentarze internautów. Czy gwiazda zareaguje?

Wśród komentarzy odnoszących się do postaci Julii Wróblewskiej nie brakowało krytyki jej intelektu, talentu aktorskiego i urody, która według odbiorców materiału jest sztuczna. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:  - "Była uroczym dzieckiem, wyrosła na mało urodziwą "kobietę". Zmanierowana i jeszcze bardzo głupiutka. Nie znam prywatnie, w wywiadach nie błyszczy inteligencją.", "W M jak Miłość gra marnie, jest nienaturalna", "Za dzieciaka lepiej grała przed kamerą, a teraz próbuje się kreować na aktorkę, ale nie wychodzi... Niektóre dwudziestolatki są bardziej dojrzałe jak na swój wiek... Była fajnym dzieckiem i tylko tyle" - pisali internauci. Czy stacja odniesie się do słów hejtu, jaki wylał się w stronę młodej aktorki? Sama Wróblewska, która w programie opowiadała tylko i wyłącznie o swojej karierze nie mogła nie spodziewać się aż takiego chłodu ze strony telewidzów. Czy widzowie przekroczyli granicę swoim zachowaniem?
ZOBACZ TAKŻE W PIKIO.PL
  1. Gwiazdor ma kłopoty! „Czuję się nękany i prześladowany”
  2. Wielka wtopa w „Jeden z dziesięciu”! Dopiero teraz została ujawniona
  3. Tego o słynnej księżnej nie wiedzieliście. Prawda jest porażająca
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  Następny artykuł