Materiał DDTVN wstrząsnął widzami do głębi. Ciężko się po nim pozbierać

Materiał DDTVN wstrząsnął widzami do głębi. Ciężko się po nim pozbierać Źródło: screen/DDTVN

DDTVN nie bez powodu uwielbiany jest przez miliony Polaków. Możemy tam zobaczyć nie tylko najpopularniejsze postaci polskiego show biznesu, ale i zwykłych ludzi, którzy przed kamerami dzielą się szokującymi sytuacjami ze swojego życia. Ostatni materiał wstrząsnął widzami do głębi i naprawdę ciężko się po nim pozbierać. 

DDTVN to bez wątpienia jeden z najbardziej cenionych przez Polaków porannych magazynów. Każdy odcinek oglądany jest przez tysiące wiernych widzów, którzy uwielbiają oglądać zarówno stałe punkty programu, jak i wywiady z niesamowitymi gośćmi. W studiu TVN zasiadają zarówno najpopularniejsze gwiazdy telewizji oraz muzyki, ale i zwykli ludzie opowiadający o bulwersujących sprawach ze swojego życia. Ostatni materiał wyemitowany przez DDTVN szczególnie wstrząsnął widzami i poruszył ich do głębi. Ciężko pozbierać się po tym, co opowiedział niezwykły gość programu.

Tragiczna historia gościa DDTVN

Pierwszy raz Bożena Wołowicz została zaproszona do studia DDTVN w czerwcu 2018 roku. Kobieta opowiadała o swoich sąsiadach, którzy okazali się stalkerami, nękali ją i nie dawali jej spokoju. Mówiła o zaśmiecaniu podwórka, niszczeniu zewnętrznych ścian domu czy bezpodstawnych zawiadomieniach na policji oraz do prokuratury. Teraz po raz kolejny kobieta zagościła na kanapie w towarzystwie adwokata Piotra Fidura. Prowadzący chcieli dowiedzieć się, jak ostatecznie konflikt się zakończył. Na tę chwilę, w sądzie toczy się sprawa karna przeciwko sąsiadom o naruszenie nietykalności pani Bożeny, a dwie osoby otrzymały zakaz zbliżania się i kontaktowania. Ostatecznie kobieta zmuszona była wyprowadzić się. Nikomu nie zdradza swojego miejsca zamieszkania, a do domu wraca jedynie w towarzystwie policji. Niestety sąsiedzi wciąż są na wolności, a finału całej sprawy nadal nie widać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mogą się pozbierać po wstrząsającej historii

Ta przykra sprawa wstrząsnęła widzami do głębi. Pod opublikowanym przez DDTVN materiałem pojawiły się dziesiątki komentarzy zbulwersowanych Polaków, którzy nie mogą się po tym pozbierać. - Koszmar! Wstyd jeszcze raz wstyd. Władze są bezużyteczne! Dużo siły dla Pani życzę! Ja bym już dawno zgłupiała albo by doszło do tragedii... - pisze wstrząśnięta internautka. - To jest tak chora sytuacja, że aż nie mogę uwierzyć w to, że tak długo nikt nie zrobił porządku z tą powaloną rodziną... - ocenia kolejna. - Ta sytuacja idealnie pokazuje jak nieudolne mamy sądy! - dodaje następna.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wszystkim się wydawało, że to wiedzą, ale każdy się mylił. Oto PRAWDZIWY wzrost Prokopa, odbierze Wam mowę
  2. Wszystkie media napisały o tym, co właśnie zrobiła córka Anny Przybylskiej!
  3. Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie
  4. Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości
  5. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: DDTVN Następny artykuł