To poszło na wizji DDTVN! Widzowie w pośpiechu zmieniali kanał

To poszło na wizji DDTVN! Widzowie w pośpiechu zmieniali kanał

Codziennie dla milionów Polaków poranek rozpoczął się wraz z DDTVN. Popularny śniadaniowy show o tematyce społecznej i celebryckiej pomaga w obudzeniu się wielu osobom i dotrzymuje im towarzystwa, gdy np. przygotowują sobie kanapki do pracy. Wczoraj jednak znaczna część z nich w pośpiechu zmieniła stację.

DDTVN ukazuje się już od niemal 15 lat. Liczne wywiady, reportaże i spotkania z gwiazdami przyciągają liczną widownie, która miedzy 8:00 a 11:00 bacznie obserwuje wydarzenia na ekranie. Śniadaniówka TVN prześciga się z innymi śniadaniówkami w zapraszaniu najbardziej rozchwytywanych celebrytów, dlatego wczoraj na kanapach u Piotra Kraśki i Kingi Rusin zjawili się Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz. Mieszkający od lat w Polsce holenderski producent i popularna projektantka mody są parą od zeszłego roku, a ich związek określany jest mianem najgorętszego w krajowym show-biznesie. Gwiazdy chętnie opowiedziały o swojej relacji, którą pielęgnowały ostatnio na rajskich wakacjach na Malediwach. - Zapominamy w dzisiejszych czasach o najważniejszych emocjach i uczuciach. Nastąpiły czasy samotności i zagubienia. Najwyższy czas na to, byśmy robili rewolucję szczęścia i miłości; Wierzę, że faktorem szczęścia w życiu jest bliska relacja z człowiekiem, nie ważne czy trwa rok, dwa, czy dwadzieścia lat. Chcemy powiedzieć wszystkim żeby porzucili obawy do nowego związku. Każdy czas kiedy jesteśmy zakochani jest najwspanialszym czasem w życiu - mówiła wczoraj Przetakiewicz.

Widzowie wściekli na TVN

Choć związek projektantki i producenta jest rozchwytywany przez pewne sprzedania się tego tematu media, widzowie TVN w dużej mierze nie byli zadowoleni z zaserwowanego im tematu. Na facebookowym profilu TVN zamieszczono wiele krytycznych komentarzy. - Dajta spokój z tymi miłosnymi historiami, a za rok media będą miały pożywkę bo będą się kłócić; A kto to jest; Niech on się powodzi, ale kompletnie nie rozumiem dlaczego Oni i inni celebryci w ciąży itp...wyskakują mi z lodówki; Za dużo tej ich miłości w mediach. Nie życzę im tego, ale żeby nie było jak z innymi; Pani Joanno..,proszę zejść na ziemię i się nie oszukiwać. Opowiada Pani rzeczy, w które sama Pani nie wierzy, a chciałaby Pani, aby były prawdziwe - czytamy wśród komentarzy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Niemniej nie brakowało również pozytywnych opinii na temat związku Rinke i Joanny. Wiele osób życzy im szczęścia i cieszy się z ich dobrej relacji.

Wpadka Piotra Kraśki

Podczas rozmowy w
DDTVN z zakochanymi Piotr Kraśko, który prowadził program wraz z Kingą Rusin, zapytał o początki ich znajomości, które sięgają Balu Dziennikarzy 2015. Podczas tego przyjęcia doszło do słynnego w środowisku tańca Przetakiewicz z Mateuszem Hładkim. Wiedzący o tym Kraśko, chciał porozmawiać o tym szczególnym momencie, z tym że pomylił Hładkiego z Rooyensenem. Niezręczną sytuację ratowała Rusin, która zwróciła mu uwagę na błąd. Prowadzący chcieli wybrnąć z sytuacji, mówiąc, że "nic tak nie poprawia związku jak zazdrość". Prawdą jest jednak, że to właśnie ten taniec zwrócił uwagę Holendra na Joannę Przetakiewicz. - Tańczyłam z Tobą jak szalona i Rinke napisał do mnie następnego dnia: "Jezu, co za energia!" - projektantka przytoczyła, co powiedziała po wszystkim Hładkiemu. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wielka wpadka dziennikarza TVN na wizji. Zrobiło się niezręcznie
  2. Ukochana gwiazdora Polsatu dźwiga zakupy, a on nic! Jak mu nie wstyd?!
  3. Małgorzata Rozenek zszokowała fanów wyznaniem. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia
  4. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY
  5. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Facebook
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News