Widzowie DDTVN nie mogli w to uwierzyć! Aż trudno to skomentować

Widzowie DDTVN nie mogli w to uwierzyć! Aż trudno to skomentować Źródło: Fot. YouTube/tvnpl

Widzowie DDTVN nie mogli uwierzyć, gdy dziś na kanapach zobaczyli dwójkę zgodnych rozwodników. Para zawodowych sportowców po 11 latach małżeństwa rozeszła się w grudniu zeszłego roku. Aż trudno uwierzyć w ich wzajemne relacje.

DDTVN nie unika kontrowersyjnych tematów. Dziś w studio gośćmi Marcina Prokopa i Doroty Wellman byli Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, zawodowy i utytułowany bokser, oraz jego była żona, trenerka personalna Małgorzata Babilońska. Przez lata ich związku narosło wokół nich sporo kontrowersji, głównie związanych z wiernością obu małżonków. Włodarczyk i Babilońska poznali się kilkanaście lat temu, a w 2002 roku na świat przyszedł ich syn Cezary. Po następnych pięciu latach wzięli ślub. Niestety, później związek zaczął się rozpadać. Jak informowaliśmy wcześniej na Pikio.pl, bokser dopuścił się zdrady, której owocem jest kilkuletnia już córka. Sportowiec płaci jej matce alimenty, a Małgorzata Babilońska wybaczyła mu ten "skok w bok". Niedługo jednak trwała między nimi zgoda.

Po wielu miesiącach przygotowań i rozpraw zasądzony został rozwód między sportowcami, co stało się na kilka dni przed zeszłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia. Dziś w rozmowie z Prokopem i Wellman opowiedzieli o kulisach rozstania.

Widzowie nie wierzyli w to, co zobaczyli dziś w DDTVN

Widzowie programu podzielili się swoimi opiniami na temat byłego małżeństwa w komentarzach. Wielu z nich nie mogło uwierzyć, że po rozwodzie oboje są w stosunku do siebie tacy mili i w związku z rozwodem nie wywołali medialnej awantury. Internauci byli bezlitośni i wywróżyli obojgu rychły konflikt. Czas pokaże jednak, jak potoczy się życie "Diablo" i Małgorzaty. Redakcja Pikio.pl życzy im jednak zgodnej przyjaźni i udanego wyprawienia syna w dorosłość.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie raz już widziałam takie rozstania "z klasą", a za chwilę podział majątku, publiczne pranie brudów i pogrywanie dzieckiem; Najpierw poszedł w bok truł się, późnej ona poszła w bok a teraz wielka klasę odgrywają; Para wybitnych intelektualistów udziela rad, jak się należy dobrze rozwodzić. Koń by się uśmiał! - piszą pewnie klęski internauci.

Przyjaźń po rozstaniu

Wbrew częstej praktyce i licznym przykładom z show-biznesu, rozwodnicy nie muszą się nienawidzić, żalić w mediach społecznościowych i wzajemnie obrażać przed kamerami. Krzysztof Włodarczyk i Małgorzata Babilońska są przykładem zgody po rozwodzie. Jak zgodnie wyznali, do decyzji o rozstaniu dochodzili długo i małymi krokami. Wspólnie rozmawiali o tym, co muszą zrobić i na jakich warunkach przeprowadzić rozwód. Podczas rozpraw nie było także adwokatów, ponieważ jak powiedział "Diablo", "nie było się o co kłócić". Dla dawnego małżeństwa najważniejsze jest wychowanie syna, który skończy w tym roku 17 lat. Do tego potrzebna jest oczywiście współpraca i przyjaźń między rodzicami, którzy mogą się lubić, nie będąc ze sobą. - Naszym priorytetem w życiu jest to, żeby wychować syna w zgodzie z zasadami, z szacunkiem - powiedział Małgorzata Babilońska. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kto zostanie Nowym Papieżem? Oto oficjalne zdjęcie kandydata!
  2. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  3. Martyna Wojciechowska musi się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Współczujemy
  4. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News