Steczkowska wystąpiła w DDTVN. "Wygląda jak Godlewskie", podły komentarz

Steczkowska wystąpiła w DDTVN. "Wygląda jak Godlewskie", podły komentarz Źródło: Screen Dzień Dobry TVN

DDTVN nie bez powodu jest ulubionym magazynem śniadaniowym milionów Polaków. Zapraszani goście intrygują i ciekawią widzów. Justyna Steczkowska po występie przed kamerami spotkała się jednak z ohydnym hejtem i podłymi komentarzami.

DDTVN przez wszystkie lata emisji wywalczył sobie miejsce w codziennym życiu milionów Polaków. Dobrze dobrani prowadzący oraz ciekawi goście poruszający wiele ważnych i interesujących tematów sprawiają, że poranny magazyn towarzyszy wielu z nas. Plusem jest także zapraszanie zarówno gwiazd ogólnopolskiego formatu, jak i zwykłych ludzi, którzy opowiadają o wielu intrygujących sprawach, które mogą zainteresować Polaków. 

Ostatnio na kanapie DDTVN zasiadła Justyna Steczkowska, która przez dłuższy czas nie pojawiała się w mediach oraz na salonach. Wydawało się, że piosenkarka została nieco zapomniana, teraz jednak powraca w wielkim stylu i właśnie o tym opowiada przed kamerami. Z pewnością nikt się nie spodziewał, że przez występ w show TVN na artystkę spadnie tak podły komentarz. 

Justyna Steczkowska była gościem w DDTVN

Rozmowa z Justyną Steczkowską w studiu DDTVN dotyczyła przede wszystkim jej trasy koncertowej, która cieszy się szczególną popularnością. Nie jest to zwykła trasa, promuje ona bowiem muzykę filmową i jak się okazuje, już wkrótce czeka nas druga jej odsłona. 

- Od jesieni zaczynamy drugą edycję muzyki filmowej i wtedy będę występowała z dwoma światowymi gwiazdami muzyki filmowej - mówiła. 

Niestety piosenkarka nie ujawniła, kim będą tajemniczy goście, podobno jednak są to twórcy największych hitów, które wszyscy znamy i lubimy. Odnośnik do rozmowy opublikowany został na Facebooku na oficjalnym fanpage'u DDTVN. Nikt nie spodziewał się jednak tak skandalicznego komentarza, który zamieściła pod nim jedna z internautek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podły komentarz i szybka reakcja fanów piosenkarki

Większość komentarzy odnosi się pozytywnie zarówno do samej Steczkowskiej, jak i do jej twórczości. Wiele osób nie może doczekać się nowej trasy oraz ujawnienia tożsamości gości, jedna osoba mimo wszystko jednak postanowiła obrazić piosenkarkę podłym komentarzem. 

- Można ją pomylić z jedną z sióstr... - napisała internautka, sugerując siostry Godlewskie, z których śpiewu oraz wyglądu śmieje się cała Polska. 

Ten wstrząsający i niezwykle bolesny komentarz natychmiast zasypany został na szczęście przez lawinę głosów fanów piosenkarki, których oburzyło to porównanie. 

- Hm? Nie jest podobna do żadnej z sióstr Godlewskich w wyglądzie. Tamte to by mogły się dużo od Justyny Steczkowskiej nauczyć, ale najpierw musiałyby zmądrzeć, bo swoją głupotą tylko wstyd przynoszą - broni gwiazdy internauta. 

- PIĘKNY głos PIĘKNA kobieta - dodaje kolejna fanka. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kinga Rusin PRZERAŻA Edytę Górniak! Piosenkarka ma powody, by się bać?
  2. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  3. Rodzice się obawiali. Co wkrótce zmieni się w 500 plus?
  4. Szalone promocje, hitowe premiery, wyjątkowe produkty. Rossmann nie zwalnia tempa
  5. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora

 

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News