Reklama

Skandal w DDTVN. Obrzydliwe komentarze Sołtysika do półnagiej kobiety

Skandal w DDTVN. Obrzydliwe komentarze Sołtysika do półnagiej kobiety Źródło: fot.youtube.com/ambitni

DDTVN od lat cieszy polską widownię. Audycja telewizji TVN nieprzerwanie przyciąga do siebie tysiące telewidzów, którzy złaknieni są coraz to nowszych ciekawostek ze świata show-biznesu prezentowanych przez swoich ulubionych prowadzących i ich gości. Andrzej Sołtysik zdenerwował ostatnio wszystkich widzów programu. Seksistowska wypowiedź prowadzącego jest oburzająca.

Reklama

DDTVN wielokrotnie budziło kontrowersje z powodu zachowań swoich prowadzących. Ostatnio głośno było, chociażby o Kindze Rusin, która koniecznie chciała znać zarobki Julii Wieniawy i jej matki. To, co zrobił jednak inny prowadzący programu, czyli Andrzej Sołtysik całkowicie przebija niepohamowaną ciekawość byłej żony Tomasza Lisa. To nie pierwszy raz w wykonaniu gwiazdy.

DDTVN. Andrzej Sołtysik to seksista?

W Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik zadebiutował w 2007 roku. Przez 11 lat zdołał stać się jedną z gwiazd stacji i twarzą audycji. Wielu widzów, przynajmniej do tej pory, uważało mężczyznę za jednego z bardziej elokwentnych i oczytanych gospodarzy programu. Niestety, ostatnimi czasy prowadzący szokuje wręcz pełnymi seksizmu i uprzedmiotawiania kobiet wypowiedziami. Nie tak dawno, dziennikarz udzielił wywiadu, w którym wskazywał, że najlepszym możliwym atrybutem mężczyzny jest...dobrze ubrana i wyglądająca kobieta u jego boku. Tamta wypowiedź wzbudziła małą burzę i konsternację, jednak to, co powiedział pracownik stacji TVN tym razem, całkowicie zszokowało widzów i obecne w studiu kobiety.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Reklama

Niewybredne komentarze o urodzie uczestniczki programu

Gościem jednego z ostatnich wydań DDTVN była kosmetyczka Aneta Suchowierska, która na antenie stacji próbowała lansować swoją unikalną metodę regeneracji poprzez kąpiele. Fakt, że kobiecie towarzyszyła atrakcyjna modelka, która znajdowała się w samej bieliźnie w wannie, wzbudziła bardzo niezdrowe emocje u Sołtysika. - Gdyby można ją zabrać do domu, to bym ją zabrał. Są takie sytuacje w życiu mężczyzny, że może poprosić tylko o szlafrok – przyznał. – Za chwilę się panią zajmę - to jedne z niewielu słów, jakie padły z ust mężczyzny w stronę widocznie zakłopotanej kobiety. Czy Sołtysik przeprosi za swoje zachowanie? Wszak to nie pierwszy raz, kiedy decyduje się na bardzo uprzedmiotawiającą wypowiedź w stronę zaproszonych gości. Może sama stacja zainterweniuje i podziękuje mężczyźnie za współpracę? Czas pokaże.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE: 
    1. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
    2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
    3. Nowy facet dał Monice Brodce prezent. Padliśmy ze śmiechu
    4. Fani M jak Miłość będą płakać. Problemy z sercem uwielbianego bohatera
    5. Ludzie Ziobry zniszczą życie aktora Barw Szczęścia. Następne lata ma spędzić poniżany w więzieniu
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?