Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu

Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu

We wczorajszym programie DDTVN jedna z zaproszonych osób wywołała u wszystkich szok i niedowierzanie. Po wielu latach nieobecności powraca do show-biznesu z nowym utworem i z płytą zaplanowaną jeszcze na ten rok. Jesteśmy świadkami powrotu wielkiej gwiazdy sprzed lat.

Tola Szlagowska jeszcze kilka lat temu była wokalistą popularnego zespołu Blog 27, którego piosenki podbijały serca tysięcy nastolatków w całej Polsce. Niestety po rozpadzie grupy artystka zniknęła z pierwszych stron gazet oraz z polskiej sceny muzycznej. Wraz z ojcem wyjechała z kraju, jednak teraz piosenkarka wraca w wielkim stylu z nowym utworem oraz z zapowiedzią nowej solowej płyty, nad którą ciężko pracuje.

Tola w DDTVN: wielki powrót

Tola Szlagowska na 10 lat całkowicie zniknęła z polskiej branży muzycznej. Jej przyjaciółka z dzieciństwa i współzałożycielka zespołu Alicja Boratyn po rozpadzie grupy rozpoczęła własną karierę, jednak nie odniosła takiego sukcesu jak we współpracy z Tolą. Teraz Szlagowska powraca po latach z utworem promującym jej nową płytę. Piosenka nosi tytuł "Atmosphere", krążek ma się ukazać na jesieni jeszcze w tym roku. Fani Toli czekali na takie wieści od wielu lat, jak widać, cierpliwość w tym wypadku się opłaciła. Blog 27 był bardzo popularnym zespołem wśród polskiej młodzieży, wiele osób się na nim wychowało. Powrót Toli bez wątpienia jest dla nich ogromnym przeżyciem. Jej najnowszy utwór zapowiada świetną płytę, dodatkowo Szlagowska posiada wykształcenie muzyczne, więc możemy być pewni, że produkt końcowy będzie dopieszczony w najmniejszym szczególe. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
  2. Internauci ryknęli śmiechem! Kożuchowska spaliła się ze wstydu
  3. Kinga Rusin dostanie szału. Media ujawniły jej sekret
źródło: telemagazyn.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News