DDTVN
Fot. YouTube / przeAmbitniPL
Wiadomości Pikio - 3 Grudnia 2018

Myśleli, że mają wyłączony mikrofon. Widzom DDTVN odebrało mowę

DDTVN to jeden z najchętniej oglądanych programów śniadaniowych w Polsce. Prezenterzy i reporterzy TVN stają na głowie, aby przedstawiane treści były ciekawe i jak najbardziej wartościowe. Niestety, mimo ich starań, czasem zdarzają się wpadki. Ta z dzisiejszego poranka była niemal spektakularna.

DDTVN jest programem emitowanym na żywo, a co za tym idzie, narażonym na nieprzewidywalne sytuacje oraz słowne wpadki. Do takiej sytuacji doszło w dzisiejszym paśmie porannym, w którym przedstawiony miał zostać reportaż na żywo z Krzysztofem Hołowczycem oraz Maciejem Wisławskim. Kłopotliwą sytuację bardzo szybko musieli opanować prowadzący.

DDTVN szokuje. Bluzgi na wizji

Dzień dobry TVN jest programem przeznaczonym dla widzów w każdym wieku. Poranna godzina jego emisji sprawia, że bardzo często przed telewizorami zasiadają małe dzieci, które nie powinny być narażone na niecenzuralne słowa. Niestety, stało się inaczej. W dzisiejszym programie doszło do niecodziennej sytuacji, którą uratować musiał Piotr Kraśko oraz Dorota Wellman.Gwiazdą dzisiejszego odcinka był kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc oraz pilot rajdowy Maciej Wisławski. Mężczyźni zostali zaproszeni do programu, aby opowiedzieć o corocznym rajdzie Barbórki. Zamiast ciekawych opowieści, nastąpiła konsternacja. Mężczyźni byli święcie przekonani, że do momentu wejścia na wizję mają jeszcze chwilę. Niestety, okazało się, że ich mikrofony są już włączone. Podczas luźnej rozmowy padły niecenzuralne słowa, które w telewizji paść nie powinny. Chociaż sytuacja bardzo szybko została opanowana, niesmak pozostał przez cały czas trwania reportażu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Zebrani w studio mają ubaw, a widzowie są oburzeni

Nikt w studio nie przejął się zbytnio kłopotliwą sytuacją na wizji. Prowadzący wraz z gośćmi zaczęli się śmiać, po czym najzwyczajniej w świecie przeszli do tematu rozmów. Tak luźno nie przyjęli tego jednak widzowie. W sieci pojawił się ogrom komentarzy, które mocno krytykowały zaistniałą sytuację. - Serio?! Żadnych przeprosin od TVN? Przecież program nadawany jest w takich godzinach, że oglądać mogą to nawet dzieci i młodzież. Jaki przykład dają im panowie z telewizji, którzy przedstawiani są jako autorytet? Przy programach na żywo powinno się zachować szczególną ostrożność, a nie wygadywać co komu ślina na język przyniesie - kwitowała jedna z oburzonych osób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujący wyciek z Pałacu Buckingham! Meghan nie odpuści, to skończy się tragicznie
  2. Ten film łamie serca. Żona wielkiego, zmarłego człowieka zrobiła coś niezwykłego
  3. Wstrząsająca relacja z porodu wstrząsnęła krajem. „Córka wisiała mi między nogami”
  4. Wyjątkowy horoskop miesięczny! Jeden znak czeka NIESAMOWITE wydarzenie
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News