Prowadzący DDTVN stracił cierpliwość. Ostro broni swojej koleżanki

Prowadzący DDTVN stracił cierpliwość. Ostro broni swojej koleżanki Źródło: .

DDTVN nie ma ostatnio szczęścia do fortunnych wypowiedzi swoich dziennikarzy. Jedna z prowadzących popisała się niezwykłą, zdaniem większości, ignorancją, czego widzowie nie będą mogli wymazać z pamięci. Ekipa programu śniadaniowego wychodzi jednak z założenia, że telewizyjna rodzina musi trzymać się razem. Komentarz współprowadzącego program oburzył internautów. Był wyjątkowo nieprzyjemny.

DDTVN to jeden z najczęściej towarzyszących Polakom programów śniadaniowych. Tym, co podoba się oglądającym najbardziej, są nie tylko ciekawe tematy i rozmowy z zapraszanymi gośćmi, lecz także gwiazdy prowadzącego program. Słuchając niektórych z ich dialogów, można wylać morze łez. Na pierwszy rzut oka widać, że dobrze bawią się oni w swoim towarzystwie i tworzą zgrany team w świetle reflektorów. 

Ostatnie wydarzenia pokazały również, że i po wyłączeniu kamer, rodzinna więź między prowadzącymi program jest nadal żywa.  Medialna burza rozpętała się w związku z wypowiedzią Kingi Rusin na temat katastrofy, w której zginęła matka Natalii Kukulskiej. To, co powiedziała prowadząca, zdaniem internautów nigdy nie powinno paść z jej ust. Była to według nich wpadka katastrofalna. Czy kariera znanej dziennikarki wkrótce dobiegnie końca?

DDTVN to drugi dom dla prowadzących. "Rodzina" wspiera się w każdym momencie

Ta straszna i brzemienna w skutkach medialna wpadka miała miejsce w czasie wywiadu dziennikarki z Natalią Kukulską. Początkowo rozmowa przebiegała gładko i nic nie wskazywało na to, że Rusin wykaże się zupełnym brakiem profesjonalizmu. Co było powodem internetowego linczu? Otóż doświadczona dziennikarka pomyliła katastrofy lotnicze! Powszechnie wiadomo, że Anna Jantar zginęła w czasie kursu samolotu "Kopernik" na trasie Nowy Jork-Warszawa już 39 lat temu. To wydarzenie zapisało się w pamięci każdego fana jednej z najbardziej uznanych polskich artystek. Zamiast tego uśmiechnięta prowadząca próbowała wmówić wszystkim, że tragedia wydarzyła się w....Lasie Kabackim, gdzie nastąpiła zupełnie inna awaria lotnicza. Kinga Rusin nie uznała za konieczne sprawdzenia podstawowych informacji na temat bohaterki dyskusji, co w dziennikarskim świecie jest naprawdę ogromnym błędem. Zwłaszcza, że świadkami byli licznie oglądający program telewidzowie, którzy chcieli zapaść się pod ziemię ze wstydu za prowadzącą. Twierdzą, że nigdy wcześniej nie czuli się równie zażenowani i odgrażają się, że nie zapomną takiego braku kompetencji prowadzącej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy kolega po fachu obroni Rusin koszulką z napisem? Zaskakuje solidarnością

Według współprowadzącego program takie lapsusy dziennikarskie zdarzają się często i nawet najlepiej przygotowany prowadzący nie jest w stanie ich uniknąć. Uważa, że Rusin pomimo pomyłki jest wciąż jedną z najlepszych profesjonalistek w zawodzie, a przez atakujących jej wypowiedzi przemawia zwykła zawiść i brak empatii. W dodatku Piotr Kraśko uznał, że najlepiej trafi do wyobraźni hejterów przez zdjęcie z koszulką, na której widnieje napis "Imagine that there is no hate", czym wywołał wściekłość instagramowych followersów. Nazywanie mową nienawiści czyjejś rzucającej się w oczy niekompetencji jest dla nich nieporozumieniem. Braku znajomości podstawowych informacji nie można według nich usprawiedliwić zwykłym przejęzyczeniem, zwłaszcza, że dziennikarstwo to zawód odpowiedzialności społecznej. Wskazują oni także na inne wpadki Kingi Rusin - tą związaną z pochodzeniem Augustina Egurroli i rolą Ukraińców w Polsce. Mimo to Piotr Kraśko wciąż walczy o dobre imię współprowadzącej program, niektórzy są nawet wzruszeni tak ogromnym wsparciem z jego strony, choć wszystko wskazuje na to, że jest on na przegranej pozycji w starciu z niezadowolonymi widzami DDTVN

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani Roksany Węgiel będą załamani. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News