Przed kilkoma laty podbijała polską scenę. Teraz pojawiła się w DDTVN i poraziła wszystkich swoją metamorfozą

Przed kilkoma laty podbijała polską scenę. Teraz pojawiła się w DDTVN i poraziła wszystkich swoją metamorfozą Źródło: Screen/DDTVN

DDTVN gościło ostatnio gwiazdę, która przed kilkoma laty podbijała polską scenę muzyczną. Teraz w życiu celebrytki wiele się zmieniło i poraziła wszystkich swoją metamorfozą. Wygląda zupełnie inaczej.

DDTVN zaprosiło do swojego studia gwiazdę, o której było głośno w naszym kraju przed kilkoma laty. Wtedy celebrytka usiłowała podbić polską scenę muzyczną. Gdy pojawiła się w programie telewizji śniadaniowej poraziła wszystkich swoją zaskakującą metamorfozą. 

DDTVN gościło amerykańską celebrytkę

DDTVN gościło niedawno Isis Gee, 46-letnią Amerykankę, która swojego czasu próbowała swoich sił na polskim rynku muzycznym. Wszyscy kojarzą ją głównie z udziału w programie "Taniec z Gwiazdami", w którym rywalizowała u boku Żory Korolyova. 

Teraz zaskoczyła wszystkich zebranych w studiu swoją metamorfozą. Trzeba przyznać, że celebrytka wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Wiele osób sądzi, że jest to związane z ingerencjami chirurga plastycznego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Drastyczna zmiana wizerunku 

Isis Gee jest Amerykanką, która posiada polskie korzenie. Najprawdopodobniej właśnie to sprawiło, że kilkanaście lat temu postanowiła przyjechać do naszego kraju. Dopiero rozpoczynała swoją karierę muzyczną, ale mimo to została zaproszona do udziału w "Tańcu z Gwiazdami". W 2008 roku reprezentowała Polskę podczas 53. Konkursu Piosenki Eurowizji w Belgradzie. 

Jak wynika z rozmowy przeprowadzonej w DDTVN, celebrytka zmieniła trochę dziedzinę swojej działalności. Nadal próbuje swoich sił w muzyce, ale jest również posiadaczką własnego biznesu 

- Jestem bardzo zajęta w związku z rozwojem mojej marki kosmetycznej. Przemierzam cały świat. Masa ekscytującej pracy. Prawie każdego dnia wchodzimy z marką na nowe rynki. W wolnym czasie zajmuję się moją muzyką. Właśnie pracuję nad nowym albumem. Do końca roku będą nagrane pierwsze single- wyjawiła podczas wywiadu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Wielu widzów bardzo zaskoczyło to, jak obecnie prezentuje się Isis Gee. Zawsze miała bowiem dość stereotypowo amerykańską urodę i części osób przypominała mocno opaloną lalkę Barbie, ale teraz jej wizerunek znacznie się zmienił. Wygląda na to, że gwiazda dość chętnie korzysta z operacji plastycznych, bo jej twarz bardzo różni się od tej, którą można było oglądać w "Tańcu z Gwiazdami". Niektóre osoby są wręcz przerażone obecnym nienaturalnym imagem Isis Gee. 

Źródło: Screen/Youtube/Archiwum Eurowizji TV

Źródło: Instagram/Isis Gee

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Źródło: Chili Zet

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News