Jak jej nie wstyd?! Znana z telewizji celebrytka chciała wypromować się na pogrzebie Kory

Internauci są oburzeni niedawnym wpisem znanej z DDTVN celebrytki. Wprost pytają ją, czy nie jest jej wstyd. Zarzucają jej, że chce wypromować się na pogrzebie Kory. W sieci rozpętała się prawdziwa burza!

DDTVN współpracuje z Alicją Napiórkowską od dłuższego czasu. Stylistka programu sprowokowała w ostatnim czasie ogromne kontrowersje, kiedy opublikowała na swym koncie na Instagramie zdjęcie z pogrzebu Kory. Ostatecznie gwiazdka zdecydowała się jednak przeprosić za swoje zachowanie. Napiórkowska od jakiegoś czasu coraz częściej pojawia się na krajowych ściankach. Celebrytka zetknęła się jednak z poważną krytyką, kiedy na jednym z portali społecznościowych pokazała fotografię, na której w czasie pogrzebu Kory wspiera się na ramieniu znanego projektanta, Łukasza Jemioła.

Gwiazda DDTVN na pogrzebie Kory

- Takie prawdziwe, że strach się nie podzielić. Kora, znowu dałaś powód do namysłu - napisała stylistka DDTVN. Internauci bardzo szybko skrytykowali ją za opublikowanie podobnego zdjęcia. Napiórkowska najpierw napisała więc sprostowanie sytuacji, a później oficjalnie przeprosiła za swoje działania.

Jak Napiórkowska przeprosiła za opublikowanie zdjęcia?

- W związku z zaistniałą sytuacją w mediach oświadczam, iż zamieściłam to zdjęcie tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić naszymi emocjami, które fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie interesuje mnie jakakolwiek promocja, więc zdjęcie usunęłam - stwierdziła najpierw celebrytka. - W związku z zaistniałą sytuacją w mediach postanowiłam skasować niefortunnie wstawione zdjęcie z dnia 8.08.2018 r. Zamieściłam to zdjęcie tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić naszymi emocjami, które fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie chciałam nikogo urazić, jeżeli tak się stało, przepraszam - dodała później Napiórkowska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku
  2. Fani „Na Wspólnej” załamani. Ich ulubiony bohater przegrał z nałogiem
  3. Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem
  4. Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! „Kompletne dno”
  5. Największa gwiazda Top Model jest wściekła. „Błagałam, żeby go nie brała”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News