Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce

Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce Źródło: Screen/TVN/Uwaga

DDTVN przygotowało materiał, który łamie serce i wyciska łzy z oczu. Okazuje się, że Patryk, który jeszcze niedawno zachwycał widzów w show TVN, nadal jest w śpiączce. Wszyscy wspólnie starają się go uratować.

DDTVN znane jest z tego, że w swych reportażach porusza wiele istotnych tematów zarówno z życia gwiazd, jak i zwykłych ludzi. Często historie są niezwykle przejmujące, tak poruszającej jak ta jednak jeszcze nie było.  Na ekranach zobaczyć mogliśmy materiał opowiadający tragiczną historię Patryka Niekłania, który jeszcze niedawno zachwycał widzów w programie "Mam Talent".

Uczestnik show TVN jest trenerem personalnym oraz akrobatą, a jego popisy na scenie wprawiały w osłupienie tysiące Polaków. Niestety uległ poważnemu wypadkowi i zapadł w śpiączkę, z której do tej pory nie udało się go wybudzić. Rodzina oraz bliscy starają się mu pomóc, a materiał zrealizowany przez DDTVN rozrywa serce i wyciska łzy. 

Tragiczna historia gwizdy "Mam talent" wyciska łzy

Patryk Niekłań swoją miłość do sportu pielęgnuje od najmłodszych lat. Mając zaledwie 6 lat rozpoczął treningi piłki nożnej, a później zaangażował się również w koszykówkę. Niestety w trakcie gry doznał poważnej kontuzji, jednak nie zamierzał przez nią całkiem porzucać sportu. 

Odkrył swoją pasję do sztuki cyrkowej, a szczególnie spodobały mu się ćwiczenia z obręczą. Był samoukiem, który doszedł do takiej perfekcji, że rok temu udało mu się nawet dostać do "Mam Talent". Zachwycił tam zarówno jurorów, jak i widzów docierając aż do wielkiego finału, w którym zajął trzecie miejsce. Niestety dzień później uległ poważnemu wypadkowi i zapadł w śpiączkę, z której nie może się wybudzić do tej pory. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wzruszający materiał DDTVN nagłośnił akcję pomocową rodziny i bliskich Patryka

Specjalistom udało się uporać z licznymi złamaniami i obrażeniami wewnętrznymi, niestety Patryk wciąż leży w śpiączce w klinice Budzik dla Dorosłych. Przechodzi tam niezwykle kosztowną rehabilitację, dlatego jego bliscy i znajomi organizują wiele akcji pomocowych. 

W materiale DDTVN zrozpaczona Anna Filipowska - żona gwiazdy TVN - opowiadała o szczegółach ich dramatycznej sytuacji. Ta na szczęście z każdym dniem ulega nieznacznej poprawie.

- Wykazuje coraz większą aktywność i taką świadomość - mówiła kobieta. 

Od wypadku minęły już 4 miesiące, miejmy jednak nadzieję, że dalsze akcje i rehabilitacja pozwolą mu się wybudzić i odzyskać pełną sprawność. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News