Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"

Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów" Źródło: .

DDTVN zazwyczaj porusza dosyć luźne tematy, jednak niektóre z przedstawionych historii potrafią zmrozić krew w żyłach. Tym razem w programie usłyszeliśmy o egzorcyzmach. Okazuje się, że niektórzy księżą uważają, że kobiece miejsca intymne są siedliskiem diabła.

DDTVN już nie jednokrotnie zaskakiwało nas tematyką swoich reportaży oraz rozmów toczonych w studiu. Tym razem padło na egzorcyzmy i śledztwo dziennikarskie prowadzone przez zaproszonych gości. Udało im się dotrzeć do sprawy, która oburzyła tysiące osób. Opisywany przez nich przypadek doskonale pokazał, jak niektórzy przedstawiciele kościelni wykorzystują swój autorytet do własnych celów.

DDTVN o egzorcystach oszustach

Nie da się ukryć, że ksiądz nadal wzbudza ogromny szacunek i respekt wśród wielu wiernych. Jest to widoczne zwłaszcza wśród mieszkańców małych miejscowości, dla których słowa duchownego stają się niemalże prawdą objawioną. W takim wypadku nieważne, co mówi i robi ksiądz, ale zważywszy na jego posługę jest to dobre i właściwe.

Niestety, doprowadzać to może do potwornych nadużyć ze strony duchownych. Przedstawiany w programie egzorcysta uważał, że kobiece miejsca intymne są siedliskami demonów. Podczas odprawiania obrządków religijnych nad młodą dziewczyną, duchowny zaczął nacierać jej okolice intymne świętymi olejami, które miały wspomóc wypędzanie demonów.

Co jednak wzbudziło podejrzenia egzorcysty, że dziewczyna jest opętana? Okazuje się, że były to czarne ubrania oraz słuchanie mocniejszej muzyki.

Co więcej, rodzina dziewczyny nie zareagowała, jednak możliwe, że nie wiedzieli co dokładnie się dzieje podczas egzorcyzmów, ponieważ odbywały się one za zamkniętymi drzwiami. Mimo wszystko pokazuje to kolejną metodę stosowaną przez nieuczciwych i zwyrodniałych duchownych. Niestety, nie wiadomo dokładnie, na jaką skalę coś takiego jest stosowane. Wiadomo jedynie, że ostatnio w naszym kraju wzrosło zapotrzebowanie na egzorcystów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, polski misjonarz i były egzorcysta ksiądz Walczak przyznał, że na 5 tysięcy objawień, które wyglądają na demoniczne, zaledwie jedno jest prawdziwe. Nie ulega wątpliwości, że jest to temat wymagający dokładniejszego sprawdzenia, ale informacje ujawnione przez media nie napawają optymizmem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat
  6. Po raz pierwszy w historii, kultowa komedia dzisiaj w telewizji. TVN będą oglądać miliony

 

źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News