Widzowie DDTVN jej nie poznali. Co za przemiana!

Widzowie DDTVN jej nie poznali. Co za przemiana!

DDTVN jest jednym z ulubionych porannych programów w naszym kraju. Przez 13 lat nadawania widzowie go pokochali, a po odejściu jednej z ulubionych prowadzących pojawiło się dużo głosów sprzeciwu. Teraz kobieta powróciła do mediów i wszyscy są w szoku. Prowadząca przeszła przemianę, a fani jej nie poznali. 

DDTVN cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Codziennie rano przed telewizorami zasiadają tysiące widzów, którzy przez 13 lat emisji śniadaniowego show zdążyli zżyć się z prowadzącymi oraz pokochać stałe fragmenty. Jedną z ulubionych gospodyń programu, która witała Polaków co rano niemalże od samego początku, była Jolanta Pieńkowska, która jednak 4 lata temu odeszła. Wywołało to oburzenie fanów, którzy nie mogli się z tym pogodzić, jednak teraz kobieta szczęśliwie powróciła. To, jak wygląda, szokuje. Fani jej nie poznali.

Jolanta Pieńkowska powróciła do DDTVN. Fani jej nie poznali

Jolanta Pieńkowska dołączyła do ekipy DDTVN zaledwie rok po rozpoczęciu emisji i od razu pokochali ją wszyscy widzowie. Współpracowała z Magdą Mołek, Wojciechem Jagielskim oraz Robertem Kantereitem, jednak pod koniec sierpnia 2014 roku postanowiła zakończyć swoją przygodę z poranną telewizją i przeniosła się do TVN24 BIS. Po 4 latach przerwy doszło jednak do nieoczekiwanego powrotu - kobieta znowu pojawiła się w DDTVN i zaszokowała widzów swoim wyglądem. Pieńkowska po latach powróciła do DDTVN, lecz - ku rozpaczy widzów - jedynie na chwilowe zastępstwo. Gospodarzem programu miała być Magda Mołek, która podczas prezentacji jesiennej ramówki zapowiedziała swój powrót do show po urlopie macierzyńskim, lecz oczom telewidzów ukazała się ich dawna prezenterka. Jakby mało było niespodzianek, kobieta wyglądała... wyjątkowo. Widzowie zwrócili uwagę na jej opuchniętą twarz, sugerowali również w komentarzach, że korzystała z usług medycyny estetycznej. - Jeny, czy to Jolanta Pieńkowska? Co ona zrobiła z buzią? Trudno ją rozpoznać, tylko głos jej został - pisze jeden z fanów. Pojawiły się informacje, że kobieta nie zagości jednak w DDTVN zbyt długo. Od początku października powrócić do programu ma Magda Mołek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kariera Jolanty Pieńkowskiej

O Jolancie Pieńkowskiej naprawdę głośno zrobiło się za sprawą roli naczelnej w pierwszym polskim miesięczniku dla młodych rodziców - "Mamo, to ja". Od tamtego czasu udało jej się zabłysnąć również w Wiadomościach TVP, programach "W centrum uwagi" i "Monitor Wiadomości". Dalej prowadziła wieczory wyborcze, "Salon polityczny Trójki" w radiowej Trójce, by potem przejść na stałe do TVN. Swoją przygodę ze stacją rozpoczęła od wyżej wspomnianego DDTVN, potem współprowadziła z Pauliną Młynarską "Miasto Kobiet" w TVN Style oraz miała swój autorski program "Druga strona medalu". Od 2014 roku pracuje dla TVN24 BIS, gdzie odpowiada za program "Świat" oraz jest gospodynią "Faktów z zagranicy".
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Komisja Europejska nie ma litości. Będzie ogromna kara dla Warszawy
  2. Wstrząsający list Stonogi ze szpitala. „PiS próbował mnie ZABIĆ”
  3. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
Następny artykuł