Widzowie DDTVN zniesmaczeni jak nigdy. Wielu musiało zmienić kanał

Widzowie DDTVN zniesmaczeni jak nigdy. Wielu musiało zmienić kanał Źródło: screen/youtube/TVN Foodie

DDTVN, jako cieszący się ogromną popularnością program śniadaniowy, bezustannie dbać musi o swój nienaganny wizerunek. Ostatnio jednak na ekranach doszło do sytuacji, przez którą widzowie porannego magazynu byli zniesmaczeni jak nigdy. Wielu z nich nie miało wyboru i musiało natychmiast zmienić kanał.

DDTVN jest wyjątkowo lubianym porannym programem, który już od wielu lat przyciąga codziennie przed telewizory miliony Polaków. Różnorodni prowadzący i liczni goście sprawiają, że każdy odcinek jest niepowtarzalny, co zdecydowanie wpływa na sympatię ze strony widzów. W ostatnim odcinku jednak stało się coś, co może wpłynąć zdecydowanie negatywnie na postrzeganie formatu. Przez sytuację, do której doszło przed kamerami DDTVN, wielu widzów było zniesmaczonych, co wyrazili dziesiątkami niepochlebnych komentarzy w mediach społecznościowych. Wielu zmuszonych było nawet zmienić kanał, nie mogli bowiem wytrzymać tego, co tam się działo.

Kontrowersyjni goście zaproszeni do studia DDTVN

Poranny program telewizji TVN znany jest z tego, że do studia zaprasza wielu różnorodnych gości, którzy poruszają dziesiątki rozmaitych tematów. Właśnie dzięki takiej polityce każdy może znaleźć coś dla siebie, nie każda decyzja jednak okazuje się sukcesem. W ostatnim odcinku gościem była polska modelka Natalia Siwiec, która - delikatnie mówiąc - nie cieszy się w naszym kraju specjalną sympatią fanów. Na dodatek kontrowersyjna celebrytka przyszła ze swoją małą córeczką oraz partnerem i tłumaczyła przed kamerami, jak opiekuje się dzieckiem i jednocześnie rozwija się zawodowo. To przelało czarę goryczy i wywołało ogromne oburzenie widzów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie nie mogli uwierzyć, że DDTVN naprawdę zaprosiło takiego gościa

Fani programu byli zniesmaczeni tym, że gwiazda, która swego czasu raz po raz wywoływała skandale w polskim show-biznesie, teraz pozuje na mamę idealną. Pod postem na Facebooku DDTVN pojawiły się dziesiątki komentarzy zdegustowanych fanów, a część deklarowała, że wizyta gości w studiu była tak nieodpowiednia, że musieli zmienić kanał. - Żenada... Oglądałam i byłam zniesmaczona. Ta kobieta nie powinna się rozmnażać. Jedyne, co umie, to strzelać sobie setki fotek z durnymi minami i reklamować nawet gówno, jakby była potrzeba - ostro ocenia internautka. - Jak tylko ją zobaczyłam, od razu przełączyłam na inny kanał. Ta pani jest porażką, a jeszcze dająca porady na temat dzieci, to już w ogóle przejęcie - dodaje kolejna. - Naprawdę nie macie już kogo zapraszać do programu? Ona jest tragiczna, okropnie sztuczna kobieta - ocenia internauta. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Porażające informacje o Chylińskiej. WSZYSCY się mylili
  2. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
  3. Wojewódzki chce sprzedać luksusowe auto za zawrotną cenę. „Szukaj głupszego od siebie”
  4. Nie żyje wielki gwiazdor światowej muzyki. Jego „We Are the World” znają wszyscy
  5. Wieniawa mocno przesadziła? Fani nie mają litości dla gwiazdy
  Następny artykuł