Burza po DDTVN, widzowie oburzeni! Prokop zwyzywał gościa?

Burza po DDTVN, widzowie oburzeni! Prokop zwyzywał gościa?

DDTVN jest jednym z najbardziej popularnych programów śniadaniowych w polskiej telewizji. W studiu bardzo często goszczą popularni celebryci, którzy w rozmowach z prowadzącymi opowiadają o szczegółach swego życia zawodowego oraz prywatnego. Kiedy więc Marcin Prokop zwrócił się w zaskakujący sposób do męża znanej tancerki i aktorki, tysiące widzów przed telewizorami było oburzonych.

Dzień Dobry TVN każdego dnia gromadzi przed ekranami naprawdę liczną widownię. Fani programu z zainteresowaniem przysłuchują się wywiadom, które pary dziennikarzy przeprowadzają z gwiazdami krajowego oraz światowego formatu. Zazwyczaj rozmowy przebiegają w dobrej, przyjaznej atmosferze, która pozwala gościom nieco się rozluźnić i bardziej otworzyć.

Marcin Prokop zwyzywał gościa w DDTVN? Fani podzieleni

Tym razem na kanapach w studiu DDTVN pojawiła się Agnieszka Kaczorowska, aktorka oraz doskonała tancerka. Fani znają ją przede wszystkim z serialu "Klan" oraz występów w najnowszych edycjach "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka została zaproszona do programu ze swym mężem, Maciejem Pelą, którego niedawno poślubiła. Para miała opowiedzieć o wspólnym życiu, ukrywanym przed opinią publiczną weselu oraz planach na przyszłość. Chociaż większość rozmowy przebiegła w przyjaznych warunkach, jej zakończenie naprawdę zaskoczyło widzów. Marcin Prokop, zapowiadając następny materiał przygotowany dla widzów, niespodziewanie przerwał i zwrócił się do męża Kaczorowskiej w dość nieszablonowy sposób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zostaw ją, zboczeńcu - powiedział dziennikarz w kierunku Peli, który po prostu objął swoją żonę.

Zaskoczeni widzowie nie szczędzą dziennikarzowi krytyki

Gość Dzień Dobry TVN wyglądał na naprawdę zadziwionego całą sytuacją. Chociaż Prokop przyjął najpewniej ton czysto żartobliwy, nie wszystkim widzom spodobały się jego słowa. O swoich odczuciach fani dawali znać w licznych komentarzach pod fotografią popularnego małżeństwa, które opublikowano na Instagramie. "Świetnie wystąpienie, cudownie wyglądaliście, ale to co powiedział Prokop na samym końcu, jak dla mnie zgarnie poniżej pasa"; "Pan Prokop dowalił jak nigdy"; "Mina Kaczorowskiej i jej męża na komentarz Prokopa bezcenna"; "To już nie można objąć żony na wizji? Prokop - przesada" - czytamy pod zdjęciem, na którym Kaczorowska i Pela pozują wspólnie w studiu Dzień Dobry TVN. Tancerka oraz jej mąż nie odnieśli się w żaden sposób do zaskakującej sytuacji, która wywołała wśród internautów ogromne emocje. Najpewniej potraktowali bowiem słowa dziennikarza jako zwykły żart. Sam Marcin Prokop także nie zdecydował się publicznie skomentować krytyki ze strony telewidzów. DDTVN Fot. Instagram/Agnieszka KaczorowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła
  2. Co na to Magda Gessler? Jej córka pokazała się milionom widzów bez majtek
  3. Arkadiusz Jakubik ujawnia prawdę o pedofilii w Kościele. Zajmie się nim prokuratura
  4. Fanka oszalała na punkcie Taconafide. Jej najnowsza historia na blogu to szczyt żenady
Następny artykuł