Tej tajemnicy TVN strzegł jak mógł! Prokop się wygadał, poruszenie w sieci

Tej tajemnicy TVN strzegł jak mógł! Prokop się wygadał, poruszenie w sieci

DDTVN gromadzi przed telewizorami ogromne rzesze widzów, którzy z dużym zainteresowaniem wyczekują nowych odcinków programu. Jedną z jego największych gwiazd jest bez wątpienia Marcin Prokop, który prowadzi format śniadaniowy w parze z Dorotą Wellman. Dziennikarz ujawnił właśnie zaskakującą tajemnicę zza kulisów show, a widzowie natychmiast okrzyknęli ją... niezwykle smakowitą.

DDTVN jest programem przepełnionym wręcz znanymi dla widzów twarzami. Popularni prowadzący przeprowadzają rozmowy z ludźmi kina, sportu, kultury i sztuki, które zapewniają doskonałe wyniki oglądalności. Wybudowana wokół formatu otoczka wydaje się tak doskonała, że czasem łatwo jest zapomnieć o tym, iż pracują przy nim zwyczajni ludzie z dużą dozą poczucia humoru. Co ciekawe, to właśnie udowodnił jednak Marcin Prokop, który opublikował na swym koncie na Instagramie bardzo wymowne zdjęcie. Dziennikarz ujawnił, co on sam oraz Dorota Wellman robią wtedy, kiedy prze krótką chwilę nie śledzi ich swoim okiem kamera "Dzień Dobry TVN".

Co dzieje się w przerwie na reklamy w studiu DDTVN? Marcin Prokop ujawnia

- Gdybyście spytali, co robimy w przerwach reklamowych podczas programu, to właśnie to. Szybkoznikające pasztetowo-jajeczne słoneczko by pani Basia - napisał Prokop, publikując zdjęcie talerza pełnego kanapek, pokrojonych pomidorów oraz kiszonych ogórków. Fotografia niezwykle spodobała się widzom, którzy szybko pozazdrościli DDTVN takiego śniadania. Jednocześnie byli jednak zadziwieni faktem, iż dziennikarz zdecydował się pokazać im nieco zakulisowych szczegółów. Na co dzień docierają one bowiem do nich raczej rzadko, być może ze względu na politykę stacji.

Widzowie zazdroszczą Wellman i Prokopowi śniadania! Ogrom komentarzy pod zdjęciem na koncie dziennikarza

"Założę się o worek srebrników, że pojawiacie się w pracy tylko dla tych niespodzianek od Pani Basi"; "Takie proste, a tak pyszne. Typowo polskie" - pisali w komentarzach zachwyceni fani, którzy chwalili także uwieczniony na fotografii manicure Doroty Wellman, żartobliwie zaznaczając, że to zapewne dłoń samego Prokopa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Oooo Piotrek będzie zazdrosny!!! - napisała za to Karolina Ferenstein-Kraśko, dodając także uśmiechnięte emoji. Przypomnijmy, że jest ona żoną Piotra Kraśki, który także prowadzi "Dzień Dobry TVN" w parze z Kingą Rusin. Dziennikarz zapewne zna więc doskonale przysmaki serwowane ekipie programu przez panią Basię. DDTVN Fot. Instagram/Marcin ProkopZOBACZ TAKŻE:
  1. Zniknął z Polsatu 11 lat temu. Aż trudno uwierzyć, co się z nim teraz dzieje
  2. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
  3. Kurdej-Szatan podzieliła się intymnymi zdjęciami z mężem. „Nie ma za grosz wstydu”
  4. Znaki zodiaku, które są NIEMOŻLIWIE zazdrosne. Nie da się z nimi żyć
  5. Mąż Chylińskiej chciał ją tylko wesprzeć. Wściekła piosenkarka prawie go wyrzuciła
Następny artykuł