Widzom DDTVN odebrało mowę! Prokopa poniosło "PI*RDOLĘ"

Widzom DDTVN odebrało mowę! Prokopa poniosło "PI*RDOLĘ" Źródło: Fot. Instagram/Dzień Dobry TVN

DDTVN pozostaje od kilku lat jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów śniadaniowych. Jego niekwestionowaną gwiazdą jest Marcin Prokop, który format prowadzi w parze z Dorotą Wellman. Po sieci krąży właśnie zaskakujące nagranie z udziałem dziennikarza, w tle którego padają najpewniej naprawdę niecenzuralne słowa.

DDTVN należy do ścisłej czołówki porannych programów w polskiej telewizji. Format cieszy się gigantyczną popularnością także dzięki sympatii publiczności do jego prowadzących. Jednym z najbardziej lubianych gwiazdorów "śniadaniówki" jest bez wątpienia Marcin Prokop.

DDTVN: widzowie osłupieli przez sceniczne poczynania Marcina Prokopa

Dziennikarz znany jest ze swego ogromnego poczucia humoru oraz bezpośredniego tonu. Zarówno w parze z Dorotą Wellman, jak i Szymonem Hołownią (w "Mam talent!") radzi sobie doskonale, zdobywając uznanie licznej publiczności. Internauci naprawdę oniemieli, kiedy zobaczyli nowe nagranie z udziałem dziennikarza opublikowane na koncie na Instagramie "Dzień Dobry TVN". Widzimy na nim Prokopa, który żywiołowo tańczy oraz śpiewa do mikrofonu w przerwie reklamowej. Co ciekawe, wielu fanów sugeruje dziś jednak, że pod koniec filmiku w jego tle pada niecenzuralne sformułowanie. Słychać je, gdy szalejącemu na scenie dziennikarzowi niespodziewanie spada na ziemię mikrofon, który wcześniej trzymał w dłoni. Nie wiadomo, kto właściwie wypowiada pełne wyrzutu przekleństwo, gdyż kamera nie jest wtedy skierowana na twarz Marcina Prokopa. Wyrażenie słychać jakby w tle. Być może padło więc z ust poirytowanego upuszczeniem sprzętu na podłogę pracownika planu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marcina Prokopa zbyt poniosło? Fani podeszli do tego z dystansem

W swoich komentarzach pod filmem wielu internautów sugeruje nieco ironicznie, że dziennikarz powinien zdecydować się na start w jakimś talent show. Liczni fani, którzy dokładniej wsłuchali się w nagranie, zauważają jednak, co można wyłapać na jego końcu. - Marcin Prokop w swoim scenicznym żywiole... Końcówka najlepsza - stwierdził jeden z wyraźnie rozbawionych internautów. - Uwielbiam. Ja pi*rdolę nabrało większego znaczenia - dodał po chwili kolejny, także żartobliwym tonem. - Tam pada magiczne słowo... Hehe... Ja pierd..e - zauważył inny użytkownik Instagrama, także podśmiewając się ze scenicznych poczynań Prokopa oraz ich zaskakującego zakończenia.

  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Alicji Bachledzie-Curuś odbierze mowę! Colin Farrell o związku z polską gwiazdą
  4. Siostra żony syna Zenka Martyniuka wkracza do akcji! To już przechodzi ludzkie pojęcie
  5. Wielka Brytania nie może uwierzyć! Książę William zostawił Kate samą z dziećmi
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu