DDTVN pozostaje od kilku lat jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów śniadaniowych. Jego niekwestionowaną gwiazdą jest Marcin Prokop, który format prowadzi w parze z Dorotą Wellman. Po sieci krąży właśnie zaskakujące nagranie z udziałem dziennikarza, w tle którego padają najpewniej naprawdę niecenzuralne słowa.

DDTVN należy do ścisłej czołówki porannych programów w polskiej telewizji. Format cieszy się gigantyczną popularnością także dzięki sympatii publiczności do jego prowadzących. Jednym z najbardziej lubianych gwiazdorów „śniadaniówki” jest bez wątpienia Marcin Prokop.

DDTVN: widzowie osłupieli przez sceniczne poczynania Marcina Prokopa

Dziennikarz znany jest ze swego ogromnego poczucia humoru oraz bezpośredniego tonu. Zarówno w parze z Dorotą Wellman, jak i Szymonem Hołownią (w „Mam talent!”) radzi sobie doskonale, zdobywając uznanie licznej publiczności.

Internauci naprawdę oniemieli, kiedy zobaczyli nowe nagranie z udziałem dziennikarza opublikowane na koncie na Instagramie „Dzień Dobry TVN”. Widzimy na nim Prokopa, który żywiołowo tańczy oraz śpiewa do mikrofonu w przerwie reklamowej.

Co ciekawe, wielu fanów sugeruje dziś jednak, że pod koniec filmiku w jego tle pada niecenzuralne sformułowanie. Słychać je, gdy szalejącemu na scenie dziennikarzowi niespodziewanie spada na ziemię mikrofon, który wcześniej trzymał w dłoni. Nie wiadomo, kto właściwie wypowiada pełne wyrzutu przekleństwo, gdyż kamera nie jest wtedy skierowana na twarz Marcina Prokopa. Wyrażenie słychać jakby w tle. Być może padło więc z ust poirytowanego upuszczeniem sprzętu na podłogę pracownika planu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora byłaby zachwycona! Najpiękniejsze hołdy wzruszają do łez

Marcina Prokopa zbyt poniosło? Fani podeszli do tego z dystansem

W swoich komentarzach pod filmem wielu internautów sugeruje nieco ironicznie, że dziennikarz powinien zdecydować się na start w jakimś talent show. Liczni fani, którzy dokładniej wsłuchali się w nagranie, zauważają jednak, co można wyłapać na jego końcu.

– Marcin Prokop w swoim scenicznym żywiole… Końcówka najlepsza – stwierdził jeden z wyraźnie rozbawionych internautów.

– Uwielbiam. Ja pi*rdolę nabrało większego znaczenia – dodał po chwili kolejny, także żartobliwym tonem.

– Tam pada magiczne słowo… Hehe… Ja pierd..e – zauważył inny użytkownik Instagrama, także podśmiewając się ze scenicznych poczynań Prokopa oraz ich zaskakującego zakończenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Alicji Bachledzie-Curuś odbierze mowę! Colin Farrell o związku z polską gwiazdą
  4. Siostra żony syna Zenka Martyniuka wkracza do akcji! To już przechodzi ludzkie pojęcie
  5. Wielka Brytania nie może uwierzyć! Książę William zostawił Kate samą z dziećmi

Świat według Kiepskich: Serialowy Paździoch przechodzi okropne katusze! Strach go niszczy

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.