Kinga Rusin zmiażdżona po DDTVN! "Przymknij się babo"

Kinga Rusin zmiażdżona po DDTVN! "Przymknij się babo" Źródło: screen/youtube/tvnpl

DDTVN bezustannie chwali się mianem najpopularniejszego magazynu śniadaniowego, który codziennie gromadzi przed telewizorami tysiące Polaków. Ostatnio jednak program przechodzi ciężkie chwile - co chwilę dochodzi do głośnych skandali na antenie, a tym razem prowadząca zrobiła coś, czego widzowie jej nie mogą wybaczyć. 

DDTVN jest oczkiem w głowie stacji TVN i nic dziwnego, bo często określa się je mianem najlepiej prowadzonego magazynu śniadaniowego w Polsce. Przynajmniej tak było do niedawna, bo w ostatnim czasie produkcja borykać się musi z bardzo poważnymi problemami. Na antenie DDTVN raz po raz dochodzi do nowych kontrowersji i wpadek, które nigdy nie uchodzą uwadze internautów. Profile na portalach społecznościowych pełne są krytycznych komentarzy i poprawek po prowadzących, którzy mylą się na antenie. Jednak to, do czego w ostatnim momencie dopuściła Kinga Rusin, wstrząsnęło fanami.

Tragiczna wpadka na antenie DDTVN

Kinga Rusin nie jest nowicjuszką w występach przed kamerami, jednak wciąż zdarzają jej się dramatyczne wpadki. W ostatnim odcinku DDTVN gościem był brat Jacka Kuronia, a cala fabuła związana była ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania niepodległości. Program pełen był nawiązań do obecnej władzy oraz docinek politycznych, jednak jak się miało okazać, nie to było najgorsze. Po wyemitowaniu materiału dotyczącego Jacka Kuronia prowadząca DDTVN popełniła ogromną wpadkę: zamiast powiedzieć o "Jacku Kuroniu", ta przejęzyczyła się i powiedziała o "Jacku Kurskim". Pomylenie dwóch polityków o skrajnie odmiennych poglądach nie mogło oczywiście umknąć uwadze widzów oraz internautów.

Kinga Rusin zmiażdżona przez fanów

Tak dramatyczna wpadka może nie byłaby aż tak druzgocąca, gdyby nie wcześniejsze ciągłe nawiązania prowadzącej do obecnej władzy, polityki PiS oraz wymuszania na gościu głośnego wyrażania własnych opinii, których ten wyraźnie czasem próbował uniknąć. Swoją wagę miało również doświadczenie dziennikarki - nie był to jej pierwszy dzień w studiu, ciężko również pokusić się o stwierdzenie, że była to jej pierwsza wpadka. Przez to wszystko po emisji odcinka internauci zmiażdżyli celebrytkę w komentarzach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Oczywiście p. Rusin musi podgrzać atmosferę pytaniem o marsz. Przymknij się babo, nawet w taki dzień nie potrafisz się zachować. Brak profesjonalizmu ale czego spodziewać się po tvnie - ostro krytykuje internauta. - Ale pomylić Jacka Kuronia z Kurskim to już porażka - ocenia kolejna osoba. - Ta kobieta to jakiś skandal, tyle lat kariery w telewizji i tak skandaliczne błędy. To jest niedopuszczalne, nie wiem czemu TVN ją trzyma - bulwersuje się fanka. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Widzowie „Twoja twarz brzmi znajomo” zrozpaczeni i załamani, nie mogą uwierzyć. Dzisiejszy dzień będzie dla nich okropny
  2. Serce Barbary nie wytrzyma! Wielka tragedia w „M jak Miłość”
  3. Wielki skandal wokół „Jaka to melodia”! Wściekli fani w furii roznoszą prowadzącego
  4. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
  5. Znaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki
Następny artykuł