Te informacje zszokowały widzów DDTVN. Uwielbiana gwiazda cierpi na straszną chorobę

Te informacje zszokowały widzów DDTVN. Uwielbiana gwiazda cierpi na straszną chorobę Źródło: .

W Dzień Dobry TVN była modelka opowiedziała o swoim problemie, który może dotykać wielu Polaków. Dzięki temu, że nie wstydzi się ona o tym mówić, może pomóc ogromnej liczbie osób.

Gwiazda w DDTVN opowiada o swojej chorobie. Z pewnością nikt nie spodziewał się takich informacji 

Dzień Dobry TVN to popularny program śniadaniowy. W każdym wyemitowanym odcinku występują inni goście i poruszane są zupełnie różne tematy. Często treść materiału szokuje widzów. Nie brakuje też przypadków gdy opowiedziana w programie historia pomaga niejednej osobie. Trzeba mieć nadzieję, że tak też będzie i tym razem. Gościem była Ilona Felicjańska

Była modelka szczerze opowiedziała o swojej chorobie. Przyznała, że zmaga się ona z alkoholizmem. Zapewne niewielu spodziewało się takich informacji z ust gwiazdy. Kobieta nie wstydzi się mówić o tym, co dzieje się w jej życiu. 

Niespodziewany nawrót choroby po wielu latach w trzeźwości 

Ilona Felicjańska otwarcie przyznała, że znów walczy z nałogiem. Jak sama opowiada, przez kilka lat udawało się jej pozostać trzeźwą. Była bardzo konsekwentna w swoim postanowieniu. Przyznaje, że jej chęć do wyjścia z alkoholizmu była tak ogromna, że przez cały okres trzeźwości nawet nie dotykała alkoholu. Niespodziewanie jednak po 5 latach kobieta znów sięgnęła do uzależniającej substancji. 

 - Nie musiałam tego robić, ale bardzo chciałam. Uważam, że to jest bardzo ważne. Po pięciu latach nie picia, bardzo dużej pracy nad sobą, bo to było pięć lat rozwoju i trzeźwienia sięgnęłam po alkohol. - mówi kobieta.

Doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak ciężką drogę musiała przejść i jak wiele ją to kosztowało. Mimo to sięgnęła po kieliszek. Była pewna, że skończy się tylko na tym jednym. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Strach, który nagromadzał się w niej przez wiele lat spowodował, że znów zaczęła pić. 

Dzieci wszystko widziały

Wicemiss Polonia przyznaje, że niestety nawrót choroby obserwowały jej dzieci. Na całe szczęście mogła liczyć na ich wsparcie. 

 - Oni wiedzą, że byliśmy w nawrocie. Dużo na ten temat rozmawiamy. Wiem, że kiedy widzieli nie pijaną, było im bardzo trudno. Jednak przez ten cały czas byli obok mnie, czasami bliżej, czasami dalej. Tłumaczę im, że alkoholizm to choroba - tłumaczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czas ostatecznie skończyć z nałogiem. Miłość może okazać się najlepszym lekarstwem 

Po nawrocie choroby, chęć wyjścia z niej jest naprawdę wielka. We wszystkim, oprócz dzieci, wspiera ją również partner. Paul Montana specjalnie dla ukochanej również zrezygnował z alkoholu. On i Ilona wyjechali wspólnie do Włoch, gdzie postanowili otworzyć Instytut Miłości, który ma na celu pomoc osobom uzależnionym od alkoholu. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Edyta Górniak PORONIŁA! Gwiazda prawie straciła Allana. Wyjawiła bolesny SEKRET
  2. Jolanta Kwaśniewska zabrała głos w największej aferze ostatnich miesięcy. Te słowa PODZIELĄ Polaków!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  5. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News