Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny

Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny

DDTVN kojarzony jest głównie przez pryzmat "ciepłego", śniadaniowego przekazu. Program potrafi jednak doprowadzić do ostrego sporu między gwiazdami. Przekonały się o tym cztery lata temu Kinga Rusin i Edyta Górniak. Po latach mają ponownie spotkać się przed kamerą tego samego programu.

DDTVN był przed laty miejscem niezbyt przyjemnej rozmowy Kingi Rusin (prowadząca) z Edytą Górniak (gość). Dziennikarka, po krótkiej rozmowie na temat kariery muzycznej błyskawicznie zmieniła temat. Postanowiła zapytać piosenkarkę o życie prywatne. Poprosiła o możliwość "poplotkowania" o osobistym życiu znanej polskiej piosenkarki. Urażona zbyt nachalnym wejściem w prywatne życie piosenkarka odparła: - Już skończyliśmy temat mojego premierowego utworu? Dosyć szybko. Trochę zaskoczona jestem - dziwiła się Górniak.

Choć w miarę płynnie pozostała w temacie dotyczącym jej branży, poczuła niesmak po pytaniu Rusin. Później zapewniała, że więcej nie pojawi się w programie prowadzonym przez dziennikarkę. Panie, jak donoszą media plotkarskie, mają nie rozmawiać właśnie od tamtej pory.

A jednak się zobaczą. I znowu w DDTVN!

Z informacji plotek.pl wynika jednak, że Edyta Górniak pojawi się wkrótce w śniadaniowym programie TVN. Mało tego, piosenkarka miała nawet zastrzec, że chce być w odcinku, który poprowadzi akurat Kinga Rusin!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Czy to oznacza, że znana piosenkarka odpuściła już dawne zadry? A może właśnie teraz będzie okazja do wyjaśnienie sobie starych spraw? Z doniesień mediów plotkarskich wynika, że Edycie Górniak ma imponować proekologiczna i pro-zwierzęca postawa Kingi Rusin. Dziennikarka dała się po tym poznać choćby w słynnym sporze z Małgorzatą Rozenek-Majdan, w którym poparło Rusin spore grono gwiazd. Sam udział w DDTVN będzie dla wokalistki przy okazji znakomitą okazją do wypromowania swojej nowej trasy koncertowej.

Koniec zadry. Pogodziła je pro-zwierzęca akcja?

Wszystko wskazuje, że wokalistka odpuszcza dawną zadrę dziennikarce. W kulisach mówi się, że Edyta Górniak chce wręcz podziękować za zaangażowanie się Rusin w ochronę jeleni przed ostrzałem. To dzięki upublicznieniu informacji przez Rusin w ochronę zwierząt zaangażowała się piosenkarka. Wskazuje na to anonimowy informator tabloidu "Fakt".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda DDTVN podjęła przełomową decyzję. Śmierć ojca była dla niej ogromnym ciosem
  2. Karuzela żenady”. Widzowie DDTVN pękają ze śmiechu, ten występ przejdzie do historii
  3. Wyznanie gwiazdora DDTVN przeraziło fanów. W jego życiu zaszły smutne zmiany
  4. Makijaż dla szatynki. Jak wydobyć naturalne piękno?
  5. Kilkanaście lat mieszkał na ulicy. Ludzie traktowali go jak zabawkę
Następny artykuł