DDTVN, a konkretnie gwiazda porannego programu TVN, źle wypowiedziała się o koleżance po fachu. To kolejny raz, kiedy nie potrafi przyjąć żadnej krytyki do siebie i zachęca do linczu innej osoby. Internauci są zgodni, że celebryta przesadził i przekroczył wszelkie granice.

DDTVN, czyli Dzień Dobry TVN to śniadaniowy program, w którym możemy zobaczyć wiele tematów na czasie, przedstawione w łatwy i przyjemny sposób. Prowadzący program to znane gwiazdy tej stacji i od lat są z nimi związani. Jedna z nich ponownie postanowiła kogoś opisać w mediach społecznościowych i spowodować falę hejtu na tę osobę. Internauci są zgodni, że przekroczył granicę.

Chodzi o osobę Filipa Chajzera, który znany jest z walką z hejtem w sieci, ale sam go często powoduje i nie jest w stanie tego kontrolować. Hipokryzja w czystej postaci. Jedna z dziennikarek Wirtualnej Polski napisała tekst, w którym poruszyła temat dotyczący Filipa Chajzera. Ponownie okazało się, że gwiazda DDTVN nie potrafi przyjmować do siebie absolutnie żadnej krytyki.

DDTVN – ich gwiazda w „Ameryka Express”

Cała sprawa dotyczy ostatniego odcinka „Ameryka Express”. Uczestnicy programu, w tym Filip Chajzer, mieli za zadanie pocałować trzy przypadkowe osoby płci przeciwnej. Gwiazdy zadanie wykonały, ale w mediach i sieci zawrzało, że tak nie powinno się zachowywać i że jest to obrzydliwe, aby w taki sposób naruszać czyjąś przestrzeń osobistą.

Portal Wirtualna Polska również napisał o tym swój artykuł. Chajzerowi się to nie spodobało i napisał taki post na Facebooku.

– Poznajcie. To Pani Helena Łygas. Pani Helena na łamach portalu wp.pl napisała artykuł pod tytułem „Żenujące zachowanie Chajzera. Stacja pogrążyła się pokazując, jak molestuje kobiety”. Obok moje zdjęcie. Pani Heleno. To samo zadanie realizowało 10 osób. W tym kobiety, które całowały panów, ale rozumiem, że to już nie jest molestowanie. Domyślam się, że wybranie sobie do linczu mojej skromnej osoby (standard grupy wp) miało zapewnić klikalność Pani „dzieła”. Nie przyznaje się do molestowania kobiet i wypraszam sobie to żenujące oskarżenie. Życzę powodzenia i sukcesów w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Całuję – napisał Chajzer i wstawił zdjęcie dziennikarki pod postem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!

Fani ostro podzieleni

Dziennikarz nie przyznaje się do molestowania i chroni się tym, że inni też tak robili. Było to jednak co najmniej nie na miejscu.

Wielu fanów broni swojego idola, ale są też głosy rozsądku i bronią autorki tekstu. Zwracają uwagę, że to, co stało się w programie, nie powinno mieć w ogóle miejsca, jest to obrzydliwe naruszenie granic tych osób.

Komentują także, że kolejny raz powoduje hejt na jakąś osobę, występując w programie, przyzwolił na to, iż inni będą komentować jego poczynania, a teraz próbuje z tym walczyć. Filip Chajzer nie potrafi przyjmować krytyki i przechodzi do ataku. W dodatku publicznie opublikował zdjęcie i dane osobowe dziennikarki narażając ją na hejt ze strony jego fanów. Tak się po prostu nie robi.

DDTVN
Screen Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie niebezpiecznie! Wojsko siłą zablokuje Marsz Niepodległości
  2. Kora o PiSie. Słowa gwiazdy, które zmiażdżyły władzę
  3. Elżbieta Jaworowicz nigdy nie zapomni tego odcinka. Rozłożył ją na łopatki
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat

Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!

ŹRÓDŁOplotek.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.