Gwiazdor DDTVN wpadł w szał. Ostro skrytykował konferencję biskupów

Gwiazdor DDTVN wpadł w szał. Ostro skrytykował konferencję biskupów Źródło: Fot. Facebook/Konferencja Episkopatu Polski

DDTVN słynie z bezkompromisowych i ostrych opinii, które bardzo często wywołują skandale w naszym kraju. Przed kamerami już wielokrotnie dochodziło do zaskakujących scen i padały mocne słowa, teraz jednak uwagę wszystkich przykuły słowa jednego z gwiazdorów programu. Wpadł w szał i powiedział wszystko, co myśli o niedawnej konferencji biskupów.

DDTVN nie jest przeciętnym programem śniadaniowym, w którym rozmawia się o nieistotnych sprawach, przez wszystkich traktowanych z przymrużeniem oka. Do studia często zapraszani są kontrowersyjni goście, którzy nie boją się wyrażać swoich opinii oraz komentować spraw bieżących. Niejednokrotnie wywoływało to już medialne burze, tym razem jednak stało się coś kompletnie zaskakującego. 

Szymon Hołownia, prowadzący w DDTVN przegląd prasy, w końcu stracił cierpliwość do polskiego Kościoła i tego, co dzieje się ostatnio w związku z trwającą walką z pedofilią wśród duchownych. Gwiazdor TVN wpadł w szał, ostro skrytykował niedawną konferencję biskupów i powiedział wszystko, co sądzi w tej sprawie. Tak wściekłego media go jeszcze nie widziały. 

Gwiazdor DDTVN oburzony konferencją biskupów dotyczącą pedofilii

Z pewnością dla nikogo nie będzie nowością fakt, że Szymon Hołownia jest jedną z najlepiej zorientowanych w polskim Kościele gwiazd show-bieznesu. Zawsze chętnie prezentuje swoje poglądy oraz wiarę. Tym razem jednak puściły mu nerwy. 

- Miałem wrażenie, że oglądam transmisję z samobójstwa - w ten sposób opisywał niedawną konferencję polskich biskupów, na której poruszany był temat raportu ws. pedofilii w polskim Kościele. 

Nie szczęścił ostrych słów i krytykował całokształt zorganizowanego wydarzenia. 

- Naprawdę trzeba wybitnego antytalentu medialnego i zupełnego braku społecznego słuchu, by tę sprawę rozgrywać w ten sposób - stwierdził. 

Podkreślał również, że to nie tylko jego opinia, ale również wielu "katolickich rodziców", którzy jego zdaniem coraz częściej mają obawy przed wysyłaniem swoich dzieci na religię oraz wyjazdy ministranckie z duchownymi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konferencja wywołała ogromne emocje u wszystkich Polaków

Gwiazdor DDTVN nie jest jednak wyjątkiem, jeśli chodzi o niepochlebne opinie związane z konferencją biskupów. Media społecznościowe oraz strony internetowe pełne są negatywnych wypowiedzi o tym wydarzeniu. Internauci zgodnie twierdzą, że przedstawiciele Kościoła zademonstrowali tam wyłącznie arogancję i pychę, jeszcze bardziej niż do tej pory podkreślając swoją bezkarność. 

Jak zauważyły osoby obserwujące całe spotkanie, ani razu nie padło również słowo "przepraszam", które przez tak wiele osób oczekiwane jest już od wielu lat. Podkreślił to również Szymon Hołownia stwierdzając, że "laicyzację zrobimy sobie sami", po czym przytoczył słowa papieża Franciszka odnośnie pedofilii: "My mamy słuchać krzyku. Mamy krzyczeć po tym, co usłyszymy. Co tu jest za trudne? Co niezrozumiałe? I przez ile jeszcze takie będzie?". 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Źródło: NaTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News