Gwiazda DDTVN zlinczowana przez internautów! "Nie zadbałaś o dziecko! Jak można zostawić noworodka?"

Gwiazda DDTVN zlinczowana przez internautów! "Nie zadbałaś o dziecko! Jak można zostawić noworodka?" Źródło: screen/youtube/ TVN Series

DDTVN jest jednym z ulubionych programów śniadaniowych wszystkich Polaków. Zawiera w sobie elementy typowej "śniadaniówki", jednak prawdziwe uznanie fanów zyskał dzięki idealnie dobranym duetom prowadzących i zapraszanym gościom. Teraz  ulubiona gwiazda programu wywołała ogromne oburzenie widzów.

DDTVN emitowane jest od 2005 roku, a swoją popularność zawdzięcza idealnie dobranym duetom prowadzących, licznym korespondentom oraz gościom, którzy przed kamerami nie boją poruszać się kontrowersyjnych tematów interesujących wszystkich Polaków. Oczywiście nie brakuje tam również stałych elementów obecnych w każdej "śniadaniówce" pokroju kącika kulinarnego czy sekcji mody. Duża popularność wiąże się jednak z wieloma kontrowersjami oraz głosami niezadowolenia niektórych fanów. Tak stało się również tym razem, kiedy wszyscy widzowie programu zlinczowali cieszącą się sympatią widzów gwiazdę porannego show.

Kontrowersyjne zachowanie gwiazdy DDTVN

Ania Wendzikowska jest polską dziennikarką i prezenterką, która jeszcze do niedawna cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów. Pełniła również rolę korespondentki DDTVN, gdzie uważana była przez widzów za jedną z  najsympatyczniejszych postaci. Kilka miesięcy temu zrobiło się o niej wyjątkowo głośno w mediach, potwierdziła bowiem, że jest w ciąży. Poród miał miejsce zaledwie kilka dni temu, a kobieta już zdecydowała się na powrót do pracy. Udostępniła na Instagramie zdjęcie ze studia telewizyjnego, czym wywołała ogromne zaskoczenie fanów, jednak nikt nie spodziewał się, że internautki zareagują aż tak ostro. Gwiazda TVN została zlinczowana.

Ania Wendzikowska zlinczowana przez fanów

Jak można się domyślić, większość osób krytykujących kobietę stanowiła płeć piękna. Przodowały tam panie, które same doświadczyły już porodu na własnej skórze i nie mogły pogodzić się z tak szybkim powrotem celebrytki do pracy oraz tym, że choć przez chwilę nie przebywa ze swoją nowo narodzoną córeczką - Antoniną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Współczuje. Parę dni po porodzie liczy się cisza, spokój i łapanie więzi z dzieckiem. A tu pyk - szpilki i do TV - pisze internautka. - W połogu do programu? Sama niedawno rodziłam i nie wyobrażam sobie nawet po cc lecieć do pracy. Szykować się, malować, tracić czas na wszystko, zamiast być z dzieckiem - ocenia kolejna kobieta. - Nie wyobrażam sobie, jak można zostawić kilkudniowego noworodka - dodaje następna osoba.  1. Rodzinka.pl bez Kożuchowskiej? Na jaw wyszły nieznane dotąd fakty
  2. Kariera Stocha zagrożona!? FIS znalazł na niego haka
  3. Małgorzata Rozenek JUŻ wypuściła świąteczny spot! „Za rok poprosimy reklamę w lipcu”
  4. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu