Przygnębiający widok. Tak wygląda grób ojca gwiazdy DDTVN po niedawnym pogrzebie

Przygnębiający widok. Tak wygląda grób ojca gwiazdy DDTVN po niedawnym pogrzebie Źródło: Facebook.com/DDTVN

DDTVN, ale i wcześniejsza praca na antenie Telewizji Polskiej ugruntowały pozycję Piotra Kraśki w branży medialnej. Kraśko czerpał zawodowe wzorce od ojca, szefa jednej redakcji TVP 2, Tadeusza Kraśki. Ojciec Piotra spoczywa dziś na warszawskich Powązkach. Jego grób jest nad wyraz skromny, by nie powiedzieć, pominięty...

DDTVN i praca w programie śniadaniowym - tak widzimy dziś Piotra Kraśkę. Prowadzącym jest stosunkowo młodym - zaczął swoją przygodę ze "śniadaniówką" w 2018 roku.

Ojciec gwiazdy DDTVN zmarł w lutym. Dziś jego grób wygląda jakby bliscy o nim zapomnieli...

Piotra Kraśkę wspominamy dziś głównie przez pryzmat wieloletniej pracy w TVP. Wspomnijmy tylko, że w latach 2021-2016 był szefem redakcji Wiadomości TVP. Wcześniej telewizja wysyłała go do innych krajów - pracował jako korespondent m. in. z Rzymu, Brukseli czy Waszyngtonu.

Telewizyjna kariera Kraśki wzięła się nie tylko z pasji. Od młodego podpatrywał jak na ekranie radzi sobie jego ojciec, Tadeusz. Ten ostatni przez lata dał się poznać jako realizator reportaży zagranicznych m.in.: z Włoch, Kuby, Litwy, Rosji, USA, Szwecji, Niemiec i Chorwacji. Później zaszczepił w synu smykałkę do mediów i świata telewizji.

Ojciec Piotra Kraśki zmarł w lutym tego roku. Mimo że od tego wydarzenia minęło już kilka miesięcy - widok grobu pana Tadeusza może dawać do myślenia.

Ojciec Piotra spoczywa w grobie... swojego ojca, Wincentego, dawnego działacza PRL i kierownika Wydziału Kultury Komitetu Centralnego. Znana na całą Polskę osobowość, również przez pryzmat sławy syna, spoczywa w skromnym miejscu. Czytelnik "Super Expressu" nadesłał do redakcji tabloidu zdjęcie z płyty nagrobnej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na płycie nagrobnej znajdowała się jedynie tabliczka z nazwiskiem ojca Piotra Kraśki i dwa wypalone czarne znicze. Grób ojca i dziadka prezentera TVN jest bardzo skromny - czytamy w "Super Expressie".

Ojciec Piotra Kraśki spoczywa w Alei Zasłużonych cmentarza na Powązkach. Miał za sobą małżeństwo ze scenarzystką filmową Barbarą Pietkiewicz, z którą miał syna Piotra. Para rozwiodła się. Później jego żoną była Nina Terentiew.

screen Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę
  5. Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo?

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News