Chajzer spanikował w centrum koszmaru. Zaciął się w windzie między piętrami

Chajzer spanikował w centrum koszmaru. Zaciął się w windzie między piętrami Źródło: screen/Dzień dobry TVN

DDTVN opublikował wstrząsający materiał. Popularny dziennikarz niespodziewanie utknął w windzie. Filip Chajzer zaciął się między piętrami i spanikował.

DDTVN porusza bardzo wiele tematów, a autorom programu TVN nie jest obce żadne zagadnienie. Ostatnio była mowa o codziennej sytuacji, która może zdarzyć się każdemu. Bardzo wiele osób przyznaje się do lęku przed tym, że winda może zatrzymać się między piętrami. Ludzie wielokrotnie wyobrażają sobie swoje zachowanie w tej sytuacji.

Filip Chajzer miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Popularny dziennikarz znalazł się w centrum koszmaru wielu ludzi - zaciął się w windzie między piętrami i spanikował. Na szczęście, cała akcja była jedynie zaaranżowana na potrzeby programu DDTVN, aby uświadomić widzom, co należy robić w przypadku awarii windy.

Filip Chajzer utknął w widzie. Reporter DDTVN relacjonuje swoje doświadczenia

Winda, którą jechał Filip Chajzer, zatrzymała się pomiędzy piętrami. Znany reporter DDTVN poświęcił się, aby pokazać telewidzom, jak należy zachować się w takiej sytuacji. Dziennikarz nie miał wesołej miny i również sprawiał wrażenie przestraszonego. Na samym początku wyraźnie spanikował.

Okazuje się, że panika może narobić w tej stresowej sytuacji najwięcej szkód. To właśnie przez nią człowiek zaczyna zachowywać się nieracjonalnie i podejmuje nieprzemyślane działania. Kluczem do sukcesu - jak przekonywał widzów DDTVN Filip Chajzer - jest opanowanie emocji, uspokojenie oddechu i opracowanie odpowiedniej strategii. Tylko to może pomóc w rozpoczęciu racjonalnych działań, do których należą na pewno: wciśnięcie przycisku alarmowego oraz telefoniczne poinformowanie serwisu wind o zaistniałych trudnościach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co robić w przypadku zatrzymania się windy? Filip Chajzer radzi

Materiał DDTVN pokazuje, że zatrzymanie między piętrami to nie tylko przerażająca, ale również ciekawa, z punktu widzenia socjologii i psychologii, sytuacja. Naukowcy zauważają, że w momentach kryzysowych - a do takich niewątpliwie należy zatrzymanie się windy w nieoczekiwanym momencie - z człowieka mogą wyjść niespodziewane emocje. Śmiech, złość, panika - to trzy najbardziej popularne reakcje. 

Filip Chajzer podkreśla, że należy przede wszystkim opanować stres i nie dać się zdominować napadom klaustrofobii, które zdarzają się w niektórych przypadkach. Uwięziona w windzie grupa ludzi może też znaleźć swojego lidera, który podejmie racjonalne działania.

Reporter DDTVN wyszedł cały i zdrowy z tej kryzysowej sytuacji. Mimo że była ona zaaranżowana na potrzeby reportażu, wywołała w nim mnóstwo emocji. Na szczęście, nad wszystkimi udało się zapanować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach

źródło: DDTVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News