Sąsiedzi Filipa Chajzera twierdzą, że jest wariatem. Dowodem zdjęcia, które zrobili z ukrycia

Sąsiedzi Filipa Chajzera twierdzą, że jest wariatem. Dowodem zdjęcia, które zrobili z ukrycia Źródło: Instagram - Filip Chajzer

DDTVN od wielu lat jest programem, w którym możemy oglądać Filipa Chajzera. Znany prezenter zaczynał tam swoją pracę w roli reportera i od początku zbierał pozytywne opinie. Jego ostatnie zachowanie wywołało jednak spore zdziwienie.

DDTVN był wielką szansą dla Filipa Chajzera. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy zaczynał swoją pracę w TVN Warszawa, skąd trafił właśnie do Dzień Dobry TVN. Jego występy w popularnej telewizji śniadaniowej były szansą na rozwinięcie kariery, którą udało się wykorzystać w stu procentach. Nie oznacza to jednak, że syn legendy polskiej telewizji unika wszelkich kontrowersji.

Niejednokrotnie zdarzało się, że jego zachowanie nie spotykało się z publiczną akceptacją ze strony widzów lub internautów. Filip Chajzer często udziela się w internecie, lecz nie każdy jego ruch jest chwalony przez wszystkich. Niektóre zachowania znanego prezentera wywołują protesty ze strony widzów lub internautów, czasami pojawiają się wyjątkowo nieprzychylne komentarze.

Reporter DDTVN uchwycony na zdjęciach

Filip Chajzer zadebiutował w DDTVN w 2011 roku. Przez niemal osiem lat wyprodukował bardzo wiele reportaży, które podejmowały tematy ważne dla społeczeństwa, ale również te nieco mniej poważne, traktujące o wpadkach polskich celebrytów. Nieoczekiwanie mężczyzna dorobił się takiej popularności, że sam może obecnie uważać się za wielkiego gwiazdora stacji TVN.

Producenci szybko zauważyli, że wszystkie programy prowadzone przez Chajzera cieszą się wielką popularnością. W związku z tym zapraszali go do kolejnych produkcji, między innymi do Domu marzeń, Ameryka-Express czy ostatecznie do Big Brothera, którego prezenter prowadzi już od kilku tygodni. Ze sławą wiąże się gigantyczna rozpoznawalność, która nie zawsze jest pozytywna.

Sąsiedzi gwiazdora spostrzegli go podczas wykonywania zajęć w ogródku. Ich uwagę zwrócił fakt, że prezenter wspiął się na wysoką drabinę, co stwarza wielkie zagrożenie dla zdrowia w razie utraty równowagi. Nieoczekiwanie wiadomości o zachowaniu celebryty dotarły do niego samego. Chajzer postanowił skomentować całą sprawę na Instagramie.

Gwiazdor DDTVN tłumaczy swoje zachowanie

- Ty, zobacz co ten wariat robi, ta drabina wytrzyma? Ja bym się już zes*ał - piszą między sobą sąsiedzi celebryty. Ich korespondencja trafiłą do samego Filipa Chajzera, który postanowił odpowiedzieć na Instagramie. Jego słowa rozbawiły internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedy sąsiedzi na grupie nie wierzą ani w Ciebie, ani w drabinę - pisze znany prezenter.

Szybko pojawiły się również komentarze ze strony obserwujących.

- Sąsiedzi się troszczyli. Co prawda dalsza cześć konwersacji na grupie nie nadaje się do publikacji - napisała Małgorzata Walczak, partnerka dziennikarza.

- Panie Filipie, w takiej sytuacji przydałaby się asekuracja w postaci pomocnika, co przytrzyma drabinę na dole. Pomyślałem jeszcze o sprzęcie do pracy na wysokości, ale to już chyba zboczenie zawodowe - dodaje internauta.

(fot. Instagram - Filip Chajzer)

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł