Co ukrywają dziennikarze TVN? Gulczas upokorzony na wizji

Co ukrywają dziennikarze TVN? Gulczas upokorzony na wizji Źródło: DDTVN

W DDTVN gościli ostatnio Klaudiusz i Gulczas, czyli słynni bohaterowie pierwszej edycji "Big Brothera". Nie zabrakło pytań o uczestników tegorocznej edycji, wznowionej po 10-letniej przerwie. Gdy Gulczas skomentował dosadnie zachowanie jednego z nich, został natychmiast "wyciszony" przez dziennikarzy. Zdają sobie z tego sprawę internauci.

DDTVN stał się dla słynnych gwiazd pierwszej edycji "BB" okazją do ponownego pokazania się szerszej publiczności. Wspomnijmy tylko, że Klaudiusza, Gulczasa i spółkę oglądaliśmy w domu Wielkiego Brata ponad 18 lat temu!

Gulczas przystopowany w krytyce w DDTVN. Fani uważają, że miał rację

Teraz szefostwo stacji zdecydowało o wznowieniu "Big Brothera". Początki nie napawają optymizmem, z czego doskonale zdają sobie sprawę internauci. Wtórują im uczestnicy pierwszego "BB", którzy widząc rezygnację jednego z uczestników po trzech dniach postanowili nazwać rzeczy po imieniu.

- Dla mnie to jest śmieszne, facet który nazywa się fighterem, i decyduje się wziąć udział w programie, nie powinien rezygnować. Ośmieszył się! - powiedział Piotr "Gulczas" Gulczyński.

Dziennikarze starali się wyjaśnić taką decyzję niepewnością człowieka i innymi argumentami. Uczestników pierwszego "BB" zupełnie to nie przekonało.

- My liczyliśmy się z tym, że będziemy zamknięci w programie. Ja wytrzymałem w programie 99 dni - powiedział Klaudiusz Sevković, który dziś zajmuje się biznesem związanym z golfem.

Internauci przyklaskują dziś na argumentację Klaudiusza i Gulczasa z DDTVN.

- Wczoraj Gulczas bardzo dobrze powiedział co sądzi o pozerze na 120 procent. Dziś Manuela - jak tylko zaczyna mówić, że pierwsza przeszkoda i on odpuszcza to jej przerywają. Widać starzy uczestnicy nie mogą mieć swojego zdania innego niż dziennikarze - ocenił jeden z internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mogę słuchać. Mówią głupoty... Daniel wyszedł, bo ma słomiany zapał - dodaje inny z zainteresowanych tematem użytkowników Facebooka.

Uczestnicy pierwszego Big Brothera wspomnieli, że na bazie ich doświadczeń dzisiejsza ekipa "wiedziała w co wchodzi". Stwierdzili też, że w przeciwieństwie do dzisiejszych luksusów z basenem, ogrodami, wielkimi przestrzeniami blisko 20 lat temu wyglądało to zupełnie inaczej.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródła: DDTVN, Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News