Dramat gwiazdora DDTVN. Jego żona walczy z paskudną i okrutną chorobą
Fot. Instagram/dziendobrytvn
Bartłomiej Chudy - 26 Kwietnia 2019

Dramat gwiazdora DDTVN. Jego żona walczy z paskudną i okrutną chorobą

Media obiegła dziś bardzo smutna wiadomość. Żona gwiazdora DDTVN walczy z paskudną i okrutną chorobą, która uniemożliwia jej zajście w ciążę. Zarówno kobieta, jak i jej mąż marzą o posiadaniu drugiego dziecka, jednak jak się okazuje, los uniemożliwia im te plany.

DDTVN i rola prowadzącego popularną "śniadaniówkę" ugruntowały pozycję Andrzeja Sołtysika w mediach. Choć nie brakuje głosów krytycznych co do sposobu w jakim prowadzi program, od lat jest jednym z rozpoczynających dzień w polskich telewizorach.

Gwiazdor DDTVN i przykre problemy żony. Zmaga się z trudną chorobą

Pudelek przypomina, że Sołtysik jest też szczęśliwym mężem i ojcem. Wspomnijmy, że u jego boku stoi młodsza o przeszło 25 lat czarnowłosa Patrycja. Para wychowuje niespełna 4-letniego synka, Stasia.

Krzysztof Jackowski koszmarKoszmar spełnia się na naszych oczach. Polacy przerażeni najnowszymi wizjami JackowskiegoCzytaj dalej

Wychowanie dziecka w istotny sposób zmieniło życie Sołtysika. W wywiadzie dla "Vivy" sam przyznał, że dopiero rodzicielstwo pokazało mu to, jak bardzo błądził we wcześniejszych latach.

Para od dawna marzy o drugim dziecku, jednak pojawiły się pewne komplikacje. Pudelek ujawnił, że żona Sołtysika ma zdiagnozowana endometriozę, która przekłada się na bolesny cykl miesiączkowy. Jest to o tyle problematyczne, że utrudnia zajście w ciążę. Jej skutkiem może być całkowita niepłodność, o czym wspominała wybranka Sołtysika na swoim blogu. Paskudna i okrutna choroba zrujnowała jej plany na macierzyństwo.

- Dla kobiety usłyszeć, że nie będzie mogła mieć dziecka, to tak, jakby ktoś ci powiedział: "Nie jesteś prawdziwą kobietą". Jedynie zabieg operacyjny może ostatecznie potwierdzić chorobę i jednocześnie, mówiąc najprościej, wyczyścić organizm kobiety, aby dać mu szansę na zajście w ciążę - pisała w swoim sieciowym pamiętniku.

Patrycja urodziła już jedno dziecko. Dziś cieszy się macierzyństwem, które uznaje za swoją wielką misję. Z drugiej strony, zdaje sobie sprawę, jak wiele bólu kosztował ją ten trudny czas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVNGwiazda TVN jest nieuleczalnie chora. Dieta ulżyła jej w cierpieniuCzytaj dalej

- Macierzyństwo jest dla mnie najpiękniejszą przygodą, ale moja droga, by zostać mamą, była najtrudniejsza i najbardziej bolesna, jaką przyszło mi przejść - cytuje kobietę Pudelek.

Przyznała, że wierzy w wygranie z przykrą dolegliwością. Nie traci wiary, że kiedyś jej pierworodny doczeka się rodzeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  2. Kora była bita po głowie i poniżana. Zjeżą się wam włosy na głowie, gdy usłyszycie, co jeszcze zdradziła siostra wokalistki!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

Kraśko i RusinDDTVN zupełnie się ośmiesza? Kompromitujące wpadki oburzyły widzówCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News