Córka najbardziej kontrowersyjnego Polaka świata w DDTVN. Widzowie podzieleni
Marcin Owczarek - 2 Grudnia 2018

Córka najbardziej kontrowersyjnego Polaka świata w DDTVN. Widzowie podzieleni

DDTVN - w programie możemy zobaczyć wiele znanych gwiazd, ale jej mało kto się spodziewał. Córka jednego z najbardziej kontrowersyjnych Polaków była gościem programu. Widzowie są podzieleni czy w ogóle powinna się w nim pojawić. 

DDTVN to program, który ma być lekki i przyjemny dla widzów. Porusza jednak często bardzo poważne tematy i zaprasza do siebie kontrowersyjnych gości. Kiedyś w programie wystąpiła para, która pochwaliła się operacjami plastycznymi i korekcyjnymi. Aseksualny mężczyzna mówił o pozbyciu się swojego przyrodzenia. Teraz do programu zaproszono córkę jednego z najbardziej znanych Polaków na całym świecie. Jest on niezwykle utalentowany, ale sprawa sprzed lat nie daje o sobie zapomnieć. Widzowie są w tej sprawie podzieleni i opinie są różne. Chodzi o znanego na całym świecie reżysera Romana Polańskiego i jego córkę Morgane. Dziewczyna mieszka za granicą, ale czasem odwiedza rodzinny kraj swojego ukochanego ojca. Jest jedną z jego najzagorzalszych obrończyń przed zarzutami molestowania. Nie wierzy w te doniesienia i dementuje plotki dotyczące tej sprawy. W programie opowiadała o swoim życiu i o ojcu. Morgane Polański chce iść w ślady taty. Najpierw chciała zostać aktorką, ale reżyser bardzo by chciał, aby jego córka robiła to, co on. Ta jednak nie dostaje wszystkiego na tacy i nazwisko jej nie wystarczy do zaistnienia w świecie sztuki. Musi się dużo uczyć i ojciec doskonale o tym wie.

DDTVN - córka Polańskiego o reżyserii i tacie

W DDTVN opowiadała o swoim pierwszym filmie, który był pokazany na festiwalu w Łodzi. Mówiła również o tym, że tata był surowy, jeżeli chodziło o filmy i kazał jej nagrywać psa, aby się uczyła: - Tata powiedział: "Nigdy nie uczyłaś się reżyserii, może weź telefon i ponagrywaj psa". Oglądałam filmy, żeby się czegoś nauczyć. Do 12. roku życia nie uczyłam się zbyt wiele, a tata krzyczał, że nie uczyłam się na marne, tylko dla siebie. Zawsze miałam pogadanki po wywiadówkach. Postanowiłam zostać aktorką, gdy miałam 5-6 lat. Rodzice zawsze kazali mi się uczyć - mówi córka Polańskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej
Widzowie są jednak podzieleni, co do niej. Już to, że broni swojego ojca przed zarzutami, sprawia, że część fanów programu nie stoi po jej stronie. Niektórzy wskazują, że nie jest utalentowana jeżeli chodzi o filmy i bardzo słabo zagrała w serialu pt. "Wikingowie". Inni są jednak dobrej myśli i wierzą, że odziedziczyła talent po swoim ojcu. Część internautów nie wierzy w zarzuty stawiane reżyserowi i bronią go, tak samo, jak jego córka. Poza tym, nawet jeżeli byłby one prawdziwe, to dziewczyna nie jest Romanem Polańskim i ma własne życie, a może pokazać światu, co potrafi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski ponownie ostrzega Polaków! Ujawnia tajne zamiary PiSu
  2. Papież Franciszek obraził 300 mln ludzi? Nie chce ich w Kościele
  3. Życie nie rozpieszczało Gessler. Przeszłość Magdy jest traumatyczna
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News